קורסים לוחמות סייבר

יולי 25, 2023

אין תגובות

השנה היא 2023, וישראל היא אחת מהמדינות המובילות בעבודת נשים בהייטק באופן כללי, ובתחום הסייבר בפרט. קורסים ללימוד סייבר הפכו את התחום לנגיש אף יותר, וכיום אין סיבה שלא לנצל את הקרקע הפורייה ולצעוד אל תוך התחום.

מהי לוחמת סייבר?

לוחמת או לחימת סייבר מתייחסת לפעולות הגנה והתקפה שנעשות על רשתות מחשבים, תקשורת ואינטרנט בכדי לפגוע או להגן עליהן. בדומה להגנה פיזית של לוחמות או לוחמים בצבא, גם לוחמת סייבר דורשת אסטרטגייה ארגונית ובקרה רבה על גיוס כח אדם, ועל כן החברות המובילות במשק לא עוצרות בגיוס לתפקידי סייבר גם בעיתות של משברים כלכליים דוגמת אלו שיצרו העלאות הריבית.

קורסים לוחמות סייבר
האם המקצוע הגון גם כלפי נשים?

התשובה בהחלט חיובית, ובישראל פי כמה. בעוד שתחומים רבים מאופיינים בנוכחות גברית במשרדי החברות, דווקא תחום הסייבר נחשב לתחום נגיש במיוחד ללא תלות במגדר, וזאת עקב סיבה פשוטה – כל מה שמעניין הוא מה היכולות שלך. לא המין, לא תעודות ותארים, אלא נטו היכולת.
עובדה זו באה לידי ביטוי בכמה מסבבי הגיוסים האחרונים שנרשמו במשק, ומשיחות עם צוותי HR מתחדדת תמונה לפיה מקצועות הסייבר פותחים את הדלת לעולם שוויוני יותר בהיבטי הגיוס והקידום למשרות ניהול.

כיצד ניתן לנצל את המצב?

למרות המשברים הכלכליים שמשפיעים רבות על תעשיית ההייטק, ולמרות המחאה והקולות שנשמעים סביבה על התעשייה, בישראל הביקוש לעובדות ועובדי סייבר נשאר יחסית קשיח. כדי לנצל את המצב, מומלץ פשוט להיכנס לתחום ולהתחיל במסע לצבירת ניסיון מקצועי.
עבורנו במכללת איקום, המכללה ללימוד מקצועות ההייטק והדיגיטל מהמובילות בישראל, הדרך מתחילה בלימוד קורסים ללוחמת סייבר. בלימודי סייבר און ליין ניתן לקבל הכשרה ממוקדת ולכן מהירה יותר, ובסופה להיעזר במערך ההשמה ובעובדה שהקורסים מוכרים על ידי משרד הבטחון ועל כן נחשבים מאוד בשוק התעסוקה. לסיכום, פשוט להתחיל.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימוד האקרים

לימוד האקרים

לימוד האקרים הוא תהליך שמיועד להקנות למשתתפים כישורים וידע הנדרשים כדי להבין ולהתמודד עם תחום הפריצה והאבטחה הדיגיטלית. בעולם המודרני, בו הסיכונים והאיומים הדיגיטליים הולכים

קרא עוד
האקר אתר

האקר אתר

האקר אתר הוא אדם בעל כישורים טכנולוגיים מתקדמים המתמחה בפריצה והגנה על אתרים. תפקידו של האקר אתר הוא לאתר פרצות אבטחה באתרי אינטרנט ולתקן אותן,

קרא עוד
מה זה האקר

מה זה האקר

ההבנה של המונח "האקר" התפתחה עם השנים, ויש לה משמעויות שונות בהתאם להקשר. האקר הוא אדם בעל מיומנויות טכניות מתקדמות המאפשרות לו לפרוץ ולהיכנס למערכות

קרא עוד
קורס סייבר online

קורס סייבר online

בשנים האחרונות, תחום הסייבר ואבטחת המידע הפך לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה. אנשים רבים מחפשים ללמוד את התחום ולהשתלב בו, ולא משנה אם הם

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר