קורסים לחיילים משוחררים

יוני 15, 2023

אין תגובות

סוף סוף הגעתם לרגע המיוחל – השחרור, שיהיה במזל טוב! הגיע הזמן לחשוב על חופשה קצרה, ועל הקריירה שתביא אתכם אל עבר המטרות העתידיות שלכם בצורה האיכותית ביותר ובזמן הקצר ביותר. בואו לשמוע על קורס סייבר לחיילים משוחררים, ועל איך ניתן להשתלב ולעבוד בהייטק הישראלי בצורה המוצלחת ביותר.

יש לי מקום בהייטק גם אם לא שירתי ב-8200?

החששות אמנם מובנים, אבל התשובה היא חד משמעית כן. במיוחד היום, לאור המשבר באוקראינה שהשבית המוני מתכנתים במיקור חוץ, תעשיית ההייטק צמאה לנשים ואנשים צעירים ובעלי מוטיבציה, ועבורכם המשמעות היא קרקע פוריה להצליח עליה.
בנוסף, חשוב לדעת שהתעשייה בנויה ממאות תפקידים בכל חברה, ושככל שהחברה גדולה יותר כך ההתמקצעות בתחום ספציפי ונישתי הופכת לנדרשת יותר, כך שמתאפשרת לכם ההזדמנות להתמקצע בתחום ספציפי ולהוביל בו גם ללא ניסיון מוקדם.

אילו תחומים כדאיים ללמידה?

ניתן למנות תחומים רבים שניתן וכדאי ללמוד דרך קורסים ממוקדים ומקצועיים. קורס QA אונליין יאפשר לכם להפוך לבודקי תוכנה במהירות, וכך לקבל מקצוע מבוקש המאפשר קידומים מהירים תוך מספר שנים מועט מאוד.
קורס סייבר יאיץ את השתלבותכם בעולם המיגון של מערכות המחשוב. מדובר בתחום לוהט עקב השימוש העצום של כל חברה במסדי נתונים ענקיים (Big Data), והתבססות על הפעילות שלהם על הסודיות והיכולת להשתמש בנתוניהם.
ניתן למנות תחומים רבים ונוספים כמו בינה מלאכותית, ניהול רשתות ואבטחת מידע, פיתוח תוכנה ועוד.

קורסים לחיילים משוחררים
איך אדע מה הכי מתאים לי?

מכללת איקום היא הגוף המוביל בישראל ללימוד מקצועות ההייטק בשיטה המודרנית והיעילה ביותר. מתוך היכרות עם החומר האנושי האיכותי של מסיימות ומסיימי השירות הצבאי, בנינו מסלולים רבים ללימוד אפקטיבי וממוקד של קורסים מחשבים מומלצים לחיילים משוחררים, המתאימים בדיוק לאלו שרעבים להצלחה ומוכנים להשקיע את מה שזה דורש.
אתם מוזמנים להתייעץ ולשמוע על כל מקצועות האונליין וההייטק שחייבים להכיר לפני שבוחרים את הנישה שלכם.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר