קורסים ללימוד תכנות

ינואר 7, 2024

אין תגובות

קורסים ללימוד תכנות אונליין, שמפורסמים בכל מדיה, גורמים לסטודנטים פוטנציאלים רבים לתהות, אם אפשר למצוא עבודה בתחום התכנות.

האם אפשר למצוא עבודה בתחום, בקלות?

התחום של תכנות מחשבים, הוא תחום צומח ומבוקש מאוד, בשוק העבודה בישראל ובעולם. ישנו ביקוש גבוה למתכנתים מוכשרים, בכל תחומי התעשייה, החל מחברות הייטק גדולות ובינלאומיות, ועד לעסקים קטנים ומקומיים.

נתונים על הביקוש בתכנות

על פי הנתונים, הביקוש למתכנתים צפוי לגדול בשנים הקרובות. בנוסף, ב-2023, הביקוש למתכנתים היה גבוה ב-20% מההיצע. כך שקיים מחסור קבוע שהולך וגדל בתחום. ממילא, בוגרי קורסים ללימודי תכנות, יכולים להיות רגועים כי הם צפויים למצוא עבודה בקלות.

תלוי ברמת ההכשרה של העובד

כאשר רמת הידע והניסיון גבוהים, קל יותר למצוא עבודה משתלמת וטובה. בנוסף, ישנם סוגי תכנות שבהם רמת הביקוש גבוהה מאחרות.

למה יש ביקוש גבוה כל כך למתכנתים?

ישנן כמה סיבות מרכזיות המסבירות את הביקוש הגבוה. למשל:

התפתחות טכנולוגית מהירה

הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מהיר, ויש צורך במתכנתים נוספים, כדי לפתח ולתחזק את התוכנות והמערכות החדשות, ולעדכן את השינויים ללא הרף, על מנת לעמוד בשורה הראשונה בעולם הטכנולוגי.

קורסים ללימוד תכנות
גלובליזציה בתחום התעסוקה

חברות רבות בעולם, מעסיקות מתכנתים ממדינות שונות. מה שגורם לביקוש להתרחב, גם למדינות נוספות. דוברי שפה זרה, מרוויחים בונוס משמעותי באופציות שלהם, למצוא עבודה משתלמת ומבוקשת, מאחר והם יכולים לחפש גם בחו"ל.

שינוי מגמות בשוק העבודה

יותר ויותר תפקידים בשוק העבודה, דורשים מיומנויות תכנות. בתפקידים רבים נדרש העובד הפוטנציאלי, להציג הוכחות לידע מקצועי בתחום. קורסים ללימודי שפות תכנות במכללת איקום, מאפשרים לו לספק תעודה מקצועית, המוכיחה על היותו בר הכשרה בתחום. בעיקר משום שתעודות המכללה, מוכרות על ידי משרד הביטחון והחינוך, ומחזיקות בתו תקן בינלאומי, של ISO90001.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר