קורסי הסבה להייטק

יוני 15, 2023

אין תגובות

מי שכבר מכירים את עולם העבודה יודעים שהחיים לא תמיד פיקניק, ושבמקביל נראה שמעבר לחלון כל עובדות ועובדי תעשיית ההייטק חיים בעולם מקביל מבחינת השכר והתנאים שהם זוכים להם. הדבר לא רחוק מהמציאות בכלל, וכיום קורסי הסבה להייטק לנשים הפכו למבוקשים ביותר עקב כך. אך מה חשוב לדעת לפני שמתחילים בתהליך?

איפה תוכלו לנצל את החוזקות שלכם בצורה הטובה ביותר?

ראשית, כדי למפות את המצב שלכם בצורה הטובה ביותר אל מול השוק. כלומר, אם למשל אתם עובדים בתחום הרפואה או הביולוגיה, כדאי לקרוא על חברות טכנולוגיות מתחומי המדי-טק הביו-טק. שם תוכלו תוך זמן קצר לאחר רכישת הידע בתכנות להשתלב בצוותי פיתוח מוצר בתור מי שמכירים את השוק מצידו השני.
לחלופין אם אתם מגיעים או מגיעות מרקע של טיפול, כדי לברר על עולמות הבינה המלאכותית (AI), שם אלו שיש להם ידע רלוונטי ויכולות להפוך את הכלים לאנושיים מקבלים מקום בקדמת הבמה של התחום הלוהט הזה.

קורסי הסבה להייטק

תתמקדו רק בידע שאתם צריכים כדי להצליח

אחרי שהבנתם איפה תהיו הכי מתאימים, תשקיעו בדיוק בנקודה שתאפשר לכם להביא את היתרון היחסי שלכם. כשמדברים על הסבה, מדובר על אנשים עובדים שלא יכולים לעצור את החיים שלהם לכמה שנים עד לקבלת תואר אקדמי, שככל הנראה שרובו בכלל לא יהיה רלוונטי לתפקיד שמעניין אותם. לכן, עדיף בהרבה לקחת קורסים ממוקדי תפקיד, כאלה שעם סיומם ניתן להתחיל לעבוד בצורה מיידית.
בדיוק מתוך התפיסה הפרקטית הזו, המוני קורסים נבנו לאחרונה עבור אלו המבקשים לעשות הסבה. אך גם ביניהם, חשוב לעשות הבחנה בין קורסים אונליין הייטק האיכותיים שיכולים באמת לקדם אתכם, לבין הקורסים שעסוקים בעיקר בלמכור לכם את הקורס עצמו.
מכללת איקום היא מכללה ללימוד מקצועות ההייטק והאונליין, בעלת חטיבת השמה לבוגרי ובוגרות הקורסים. המכללה שמה לה למטרה להביא את כל מי שמוכן להשקיע בכך, אל התפקיד המתאים לו בתעשיית ההייטק הישראלית.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:











  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…











   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
















    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר