קורסי השמה להייטק

יוני 15, 2023

אין תגובות

מציאת עבודה חדשה בתחום שאינו מוכר עשויה להיות לא קלה בכלל. אף שניתן לעשות זאת בשיטת "עשה זאת בעצמך", בהחלט כדאי מאוד לברר על קורסי הייטק מומלצים השמה בהייטק כשמדובר בזירה שאיננה מוכרת לכם.

מה לקחת בחשבון?

כדי לעשות מעבר חלק יש מספר גורמים שמומלץ להתחשב בהם, לפניכם כמה נקודות שאולי יפתיעו אתכם:

קורסי השמה להייטק
מה החוזקות והחולשות שלכם?

דרך התעמקות בידע ובכישורים שיש לכם. הידע המקצועי הוא גורם עיקרי בהשמה לתפקידי הייטק, שיחד עם מיומנויות רלוונטיות יכול לסייע לכם מאוד לבלוט.

איך אתם בפתרון בעיות?

יכולת פתרון בעיות. תחום הייטק מאופיין באתגרים טכניים מורכבים. יכולת לזהות בעיות, לנתח אותן ולמצוא להן פתרון בצורה מהירה ויצירתית, יהווה יתרון משמעותי בתעשייה.

האם אתם אנשים של אנשים?

נכון, אמנם הייטק מאופיין בעיקר בעבודה טכנולוגית. אבל זה לא אומר שאין מקום לאנשים של אנשים, ואף להיפך. במקצועות השיווק למשל לדעת למכור ולקרוא את האדם שמולך מהווה נכס משמעותי, אך גם בעולמות התכנות הקלאסיים יותר אלו שלצד התכנות נחשבים גם לנשות או אנשי צוות טובים כמעט תמיד יקבלו עדיפות על פני אלו שלא משכילים לעשות כן.

איך מתבצעת ההסבה?

אחרי שהחלטתם שאתם מעוניינים, עליכם להחליט לאיזה תפקיד אתם שואפים לעבור ולרכוש את הידע והיכולות הדרושות לשם כך. לבחירת התפקיד הרצוי כדאי להביא בחשבון ביקוש עדכני בשוק, צפי שכר ותנאים, אופי עבודה בהייטק ללא לימודים.
על מנת לרכוש את הידע, מומלץ לבחור מקום עם ניסיון בביצוע קורסי השמה להייטק, וכמובן עם מערך השמה מוצלח ומתפקד.
מכללת איקום היא מכללה ללימוד מקצועות האונליין וההייטק. המכללה מציעה קורסים עשירים אך ממוקדי תפקיד, במבנה המאפשר ללמוד בשעות הערב או היום, וכן להיעזר במערך השמה איכותי ומנוסה בהשמת הבוגרות והבוגרים. אנחנו מפצירים בכם לא לוותר על מקסום הפוטנציאל שלכם, וזמינים לכל התייעצות.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר