קורסי תכנות מחירים

אפריל 19, 2023

אין תגובות

מחירים של קורסי תכנות הם מאפיין חשוב בקבלת ההחלטה איפה ללמוד. עם זאת, צריך לזכור שגובה שכר הלימוד לא יכול להיות הפרמטר היחיד שאתם לוקחים בחשבון. אורך קורס תכנות והשמה, האיכות שלו, הרמה של המרצים שבו ועוד מאפיינים רבים משפיעים על מחיר הקורס וחייבים להילקח בחשבון כחלק מתהליך קבלת ההחלטה.

מחירים של קורסי תכנות

כדי להמחיש את המחירים, נספר שקורס בסיסי וקצר יעלה כ- 10 אלף ש"ח. קורס תכנות פייתון ארוך יותר בהיקף של 600 שעות לימוד יעלה כ- 20 אלף ש"ח. לעומת זאת, תואר ראשון במכללה יעלה כ- 80 אלף ש"ח. עם זאת, הכלים שתרכשו בכל אחת מהאפשרויות האלו הם שונים באופן מהותי ולכן, צריך להבין איך לערוך השוואה נכונה.

איך להשוות מחירים?

חשוב לזכור שצריך להשוות לא רק את העלות ברוטו של הקורס, אלא להתייחס גם למאפיינים אחרים. הגיוני מאוד שקורס בסיסי וקצר יהיה זול משמעותית מאשר קורס תכנות אונליין מקיף ומקצועי. לכן, כשאתם רוצים לערוך השוואה, תעשו אותה רק בין קורסים עם אותם מאפיינים כלליים שמציעים רמה דומה.

מכללת איקום מציעה קורסים שונים במקצועות ההייטק שיכולים להתאים למגוון סטודנטים. אנחנו מזמינים אתכם להירשם לקורס מקיף ומקצועי ולהתחיל מסלול קריירה חדש.

קורסי תכנות מחירים
לימודי הייטק אונליין

אחד היתרונות המשמעותיים של רוב מקצועות ההייטק, הוא שאפשר ללמוד אותם גם בצורה פרונטלית וגם אונליין. מכיוון שעיקר הלימודים מתקיימים מול מחשב בכל מקרה, מוסדות לימוד רבים מאפשרים ללמוד את כל הקורס מרחוק.

מעבר לנוחות, יש מצבים בהם לימודים אונליין יכולים להיות מתומחרים בצורה נוחה יותר לכיס מאשר לימודים פרונטליים. הסיבה לכך, היא שבלימודי אונליין למוסד הלימוד יש פחות הוצאות כי לא צריך לשלם שכירות על מבנה גדול, לתחזק כיתות לימוד עבור הרצאות וכדומה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר