קורס אבטחת מידע וסייבר תנאי קבלה

ינואר 7, 2024

אין תגובות

קורס אבטחת מידע וסייבר תנאי קבלה הנדרשים, משתנים ממוסד לימודים אחד לשני, אך יש תנאי קבלה מוכרים באופן כללי.

מהם תנאי הקבלה?

במהלך הרישום נדרשים תלמידי קורס אבטחת סייבר תנאי קבלה:

תעודת בגרות מלאה או תעודה מקבילה, ציון פסיכומטרי, וראיון אישי. בנוסף, ישנם מוסדות לימוד הדורשים ניסיון קודם בתחום המחשבים וההייטק.

תעודת בגרות

רוב מוסדות הלימוד, דורשים תעודת בגרות מלאה בעלת ציון ממוצע של 80 ומעלה. יהיו מכללות שידרשו אף למעלה מזה.

ציון פסיכומטרי

חשוב לציין כי לא כל המכללות מחייבות ציון פסיכומטרי, אך חשוב לוודא כי ויתור על בחינה זו, לא יגרום לרמת לימודים ממוצעת נמוכה.

קורס אבטחת מידע וסייבר תנאי קבלה
ראיון אישי

ראיון אישי מקובל ברוב מוסדות הלימוד, על מנת להכיר את המועמדים, לבחון את רצינותם, ואת התאמתם לקורס סייבר ואבטחת מידע אונליין. הראיון האישי כולל שאלות כמו: מהם המניעים של המועמדים ללמוד אבטחת מידע וסייבר, מהו הידע והניסיון שלהם בתחום, ועל כישוריהם האישיים.

ניסיון קודם

חשוב לציין, כי חלק ממוסדות הלימוד, דורשים ניסיון קודם במחשבים או בהייטק. הוא יכול להיות בצורה של עבודה, התנדבות, לימודים בתחום דומה, ואף שירות צבאי.

מה עושים חסרי ניסיון קודם?

חסרי נסיון קודם, יכולים לרכוש אותו באמצעות קורסים מקוונים או פרונטליים, להתנדב במשרדים שונים, או למצוא עבודה בתחום משיק, על מנת לצבור מעט ניסיון.

לפני שאתם מתייאשים, חיוני שתבדקו אם הסעיף הזה נדרש. מכללת איקום, לצורך הדוגמא, מצפה מכם להיות הטובים ביותר, אך לא דורשת שיהיה לכם נסיון קודם. אם נתרשם מהאיכות והכישורים שלכם, נשמח לספק לכם הכשרה מעולה בתחומה, ולאפשר לכם לצאת לדרך באמצעות הקורסים המעולים שלנו. מה שכן, אנחנו מצפים מכם להיות אחרי בגרות, כך שאנו לוקחים בחשבון שיש לכם אנגלית טובה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר