קורס אבטחת מידע סייבר לנוער

יולי 26, 2023

אין תגובות

נסו להיזכר בעצמכם כשהייתם ילדים, כמה שליטה הייתה לכם על חייכם. איך הגעתם לתפקיד שאתם בו היום, ובמה חשבתם שתעבדו כשתהיו גדולים. קורס לימודי סייבר לנוער הוא הדרך של הנער או הנערה שחשובים לכם להחליט בעצמם איך יראה העתיד שלהם, והגיע הזמן שהם ישמעו עליו.

מוטיבציה פנימית כמנוע בערה איכותי

כולנו יכולים להעריך שמוטיבציה פנימית היא הכלי החזק ביותר לעיצוב התנהגותו של אדם מסוים, ושל בנות ובני נוער בפרט. למרבה המזל, המודעות לבניית העתיד התעסוקתי בישראל גבוהה במיוחד, ובנות ובני נוער רבים מבינים ששירותם הצבאי יכול במידה רבה לעצב את כל חייהם הבוגרים מבחינת תעסוקה.
לכן, כדאי מאוד למי שמוצאים בכך עניין להירשם לקורס סייבר למתחילים, ובאופן זה לבנות לעצמו תשתית איכותית פי כמה ממה שנלמד במגמות למדעי המחשב בתיכון. הקורס ייתן בסיס ידע נרחב, והוא מעיד בצורה חד משמעית על מוטיבציה פנימית גדולה בעיני המראיינים בצו הראשון.

קורס אבטחת מידע סייבר לנוער
ומה אחרי הצבא?

שיטת הלימוד הייחודית במכללת איקום, המכללה ללימוד מקצועות האונליין וההייטק בישראל, מאפשרת לבוגרות ולבוגרים להישאר בקשר בזכות הרשת החברתית האקדמית, כך שמתאפשר להם להתעדכן בפיתוחים החדשים ולשמור על כושר בזכות הגישה למידע.
במקביל, מאפשרת הרשת החברתית האקדמית לשמור על קשרים מקצועיים שמסייעים בפתיחת דלתות בשוק העבודה. קל להבין שנערה או נער שהרשימו חבר לכיתה בזמן שלמדו יחד, יקבלו מענה חם וסיוע כשיסיימו את הצבא ויבקשו להתקבל למשרת ג'וניור בחברה בה הקולגה שלהם הספיק בינתיים להתקדם לתפקיד ניהולי.

השקעה לטווח הארוך

יותר מהכל, קורס אבטחת מידע וסייבר לנוער נותן ללמוד את השפה, וגורם לבנות ובני הנוער לפתח עניין אדיר בתחום. ארגז הכלים שיוצאים איתו מהקורס מאפשר לייצור שאפתנות ורעב להצלחה בתחום, אלמנטים שמתורגמים למצליחנות בתחומי חיים נוספים ויוצרת שינוי תפיסתי של ממש בקרב בוגרות ובוגרי הקורס.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

תחום אבטחת המידע ממשיך להתפתח ולהיות מרכזי בעולם הטכנולוגי של היום. עם עליית האיומים הקיברנטיים והמתקפות על מערכות מידע, הביקוש למומחי אבטחת מידע נמצא בעלייה

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר