קורס אוטומציה מומלץ

אפריל 22, 2023

אין תגובות

לימודים בקורס אוטומציה QA מומלץ יכולים לעשות הבדל משמעותי בהיקף הידע שלכם. אם הקורס שתירשמו אליו יהיה מקצועי ואיכותי, יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא עבודה בתחום. אם אתם לא בטוחים מה זה בדיוק קורס אוטומציה, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

מה זה QA אוטומציה?

בודק תוכנה, או באנגלית QA, זה מקצוע הכרחי בתעשיית ההייטק. בודקי תוכנה מתמחים בבדיקה של מוצרים טכנולוגים שמספקות חברות ללקוחות שלהן. מוצרים כאלו יכולים להיות אתרים, אפליקציות, מערכות, שירותים דיגטליים ועוד – כולם חייבים לעמוד בסטנדרט גבוה כדי שאפשר יהיה להשתמש בהם בצורה תקינה ובלי תקלות.

QA אוטומציה הוא בעל תפקיד מורכב יותר, כי הוא מכוון לביצוע בדיקות אוטומטיות על ידי כלים טכנולוגיים, ולא דווקא על ידי אדם שעושה בדיקות ידניות. למשל, מי שסיים קורס אוטומציה פייתון מומלץ ידע איך ליצור תסריטי בדיקה ולהריץ אותם באמצעות כלים טכנולוגיים, כך שהבדיקות יתרחשו אוטומטית, מה שיאפשר תהליך עקבי ותכוף יותר לאיתור תקלות.

קורס אוטומציה מומלץ
מה צריך לדעת לפני שנרשמים לקורס אוטומציה מומלץ?

חשוב להבין שבניגוד לבודק תוכנה "קלאסי", מי שעושה QA אוטומציה הוא סוג של מתכנת. מי שעובד בתחום חייב לדעת לכתוב קוד כדי ליצור את בדיקות התוכנה שפועלות עצמאית. כלומר, הקורס מתאים בעיקר למי שיש לו גישה טובה לתחום הטכנולוגי ומתעניין בכתיבת קוד ופיתוח תוכנה. כמו כן, קורס אוטומציה מומלץ למי שכבר עובד בתור בודק תוכנה, ומעוניין לרכוש ידע חדש בתחום כדי להתפתח מקצועית.

אם אתם מתעניינים בלימודי דיגיטל שיאפשרו לכם למצוא עבודה בהייטק, אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון הקורסים שאפשר ללמוד במכללת איקום. רק אצלנו תקבלו גישה לרשת חברתית אקדמית ראשונה מסוגה שדרכה אפשר להצטרף לפורומים ממוקדים לפי נושאי הלימוד שלכם, לפתח קשר ישיר עם מדריכים, לעשות נטוורקינג ועוד הזדמנויות רבות.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר