קורס בדיקות תוכנה לחרדים

אפריל 21, 2023

אין תגובות

שילוב חרדים בשוק העבודה זה אינטרס לאומי שכולם יכולים להרוויח ממנו. כדי לקדם את האינטרס הזה, יש צורך ברכישת השכלה מתאימה. קורס בדיקות תוכנה לחרדים זו דרך מצוינת ללמוד מקצוע חדשני שיכול להתאים גם למי שמשתייך לאוכלוסיה החרדית ולעזור במציאת עבודה בהייטק.

מה לומדים בקורס בדיקות תוכנה לחרדים?

בודקי תוכנה, שנקראים באנגלית (QA (Quality Assurance הם אלו שמוודאים שהמערכת, האתר, האפליקציה או כל מוצר דיגיטלי אחר – מתפקדים בצורה תקינה. לכן, בקורס לומדים איך לאפיין סביבת בדיקות, איך לבצע בדיקות למובייל, מהם תהליכי פיתוח תוכנה, על דרכים לעצב בדיקות התוכנה ועוד נושאים רבים.

קורס לימודי בדיקת תוכנה QA לחרדים בדיקות תוכנה במכללת איקום משלב לימודים של כלי בדיקה שונים ל- Web ול- Mobile, מלמד על כתיבה של תרחישי בדיקת תוכנה, תיעוד באגים ותחומים מגוונים אחרים שבעזרתם תהפכו לבודקי תוכנה מקצועיים שיכולים להשתלב בשוק העבודה.

קורס בדיקות תוכנה לחרדים
תנאי קבלה לקורס בדיקות תוכנה לחרדים

כל מוסד לימוד רשאי לקבל סטודנטים לקורס לפי התנאים שלו. יש מוסדות לימוד שיקבלו רק את מי שיש לו 12 שנות לימוד ובגרות של 3 יחידות לפחות באנגלית ומתמטיקה. מצד שני, יש גם מוסדות לימוד שלא מחייבים מועמדים לעמוד בתנאים האלו, מקבלים על בסיס ראיון אישי ואפילו מציעים מכינה ייעודית למי שאין לו ידע מספק באנגלית ומתמטיקה. לכן, קורסים כאלו יכולים להתאים במיוחד לאוכלוסיה החרדית, כי הם מקבלים גם את מי שלא למד מקצועות ליבה.

איזו תעודה מקבלים בסוף הקורס?

בסוף קורס בדיקות תוכנה לחרדים מקבלים תעודת גמר שאפשר באמצעותה להתקבל לעבודה בתחום בחברות שונות. אתם יכולים להחליט אם אתם מעדיפים לעבוד בחברת הייטק, בסטארטאפ, בגופים מוסדיים ובעוד מגוון של תאגידים, כי בודקי תוכנה יש כמעט בכולם.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר