קורס בניית אתרים מחיר

ספטמבר 23, 2023

אין תגובות

בניית אתרים משמשת צעירות וצעירים רבים להכנסה מהצד, כיוון שמדובר בעבודה שניתן לחלוטין לעשות כאקסטרא בשעות הפנאי. בואו לשמוע על איך נראית העבודה של מי שעוסקים בבניית אתרים במשרה מלאה, על קורס בניית אתרים ומחיר.

אז איך זה עובד?

העבודה של בוני אתרים יכולה להשתנות בהתאם לסוג הפרויקט, הגודל שלו, סוגי הלקוחות והיכולות הטכניות של הבונים עצמם. למרות ההבדלים, יש גם כמובן הרבה דמיון.

פגישת אפיון עם הלקוח:

התחלת התהליך היא הבנת הדרישות של הלקוח או הפרויקט, הבנת התכנים, התנסות בתחום העיסוק של הלקוח ויצירת תיאור כללי לאישורו של הלקוח.

תכנון ובניית האתר:

התכנון כולל בחירה של מבנה האתר, פרטי ממשק המשתמש (UI/UX) וכן את פרטי כל עמוד באתר. לאחר אישור הלקוח עוברים לבניית האתר, בשלב זה ישולבו התכנים, ייבנו הדפים השונים הכוללים פיצ'רים בתוך ממשק המשתמש.
בדיקות:
לאחר שהאתר נבנה ועבר את אישור הלקוח, הבונים יבצעו בדיקות לוודא שכל הפונקציות והתכנים פועלים כמו שצריך. הם יבדקו את התצוגה בדפדפנים שונים, יבדקו את התפקידים, את הניווט ואת כלל ההיבטים הטכניים.

אחסון, פרסום, תחזוקה ושירותים:

לאחר שהאתר עובר את כל שלבי הבדיקות, הוא יעלה לשרת ויתפרסם ברשת האינטרנט. בהתאם לסוג שלו, בוני האתר ישתמשו בשירותי אחסון או פלטפורמות כמו WordPress או Wix. לאחר הפרסום, תבוצע תחזוקה הכולל תיקון באגים, הוספת תכנים ו"שיוף" של האתר לבקשת הלקוח.

קורס בניית אתרים מחיר
למי זה מתאים ומה העלות?

מחיר קורס בניית אתרים עשוי להשתנות ממוסד לימוד למוסד וכן תלוי בקורס הספציפי שנלקח. על מנת להבין האם זה תחום שמתאים לכם ומה העלות, מומלץ ליצור קשר עם מוסד הלימודים שמעניין אתכם ולהבין את הפרטים לקורס עיצוב אתרים אונליין הספציפי אליו אתם רוצים להירשם.
מכללת איקום מפעילה קורס בניית אתרים חדשני הכולל הן את היבטי הפיתוח והבנייה, והן את היבטי השיווק והשיח עם הלקוח. ניתן וכדאי לעבור את הקורס במתכונת אונליין, וכך לשלב את הלימודים מכל מקום ומכל זמן שמתאים לכם.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר