קורס דאטה אנליסט אונליין

ספטמבר 24, 2023

אין תגובות

עבור מי שרוצים להתמקצע כמה שיותר בתחום חדש אך לא מעוניינים להזניח את הקיים, קורס דאטה אנליסט אונליין הוא הפתרון המושלם, כיוון שהוא מאפשר לאזן בין שמירה על מקום העבודה הקיים אך גם להמשיך ולהשקיע בפיתוח העצמי.

איך אפשר ללמוד באונליין?

הלימודים באונליין מתאפשרים אודות לרשת החברתית האקדמית. מדובר בכלי חדיש המשלב קמפוס דיגיטלי עם רשת חברתית, וכך מאפשר להנות מהיכולת לעקוב אחרי מומחים מהשורה הראשונה ואף ליצור עימם קשר בלתי אמצעי, ובו זמנית ללמוד בקורסים רבים ומגוונים דוגמת קורס דאטה אנליסט מומלץ אונליין ועוד רבים אחרים.
היתרונות עצומים, כיוון שבקמפוס הדיגיטלי השיעורים מוקלטים וניתן לצפות בהם בכל שעה ומכל מקום, וכך להצליח להגמיש את לו"ז הלמידה לטובה דברים שאינם ניתנים להזזה במסגרות החיים האחרות. כמו כן, הדבר מאפשר לחזור שוב ושוב על משהו שלא הבנתם, וכך בעיקר עבור אלו הסובלים מבעיות קשב וריכוז מתאפשר להישאר בקצב של ההרצאה ולא לאבד אותה ולבזבז כשלוש שעות בגלל חצי דקה של חוסר ריכוז.

קורס דאטה אנליסט אונליין
רמת הלימוד נשארת טובה?

למעשה, לא רק שרמת הלימוד נשארת טובה, היא אף משתפרת. בעזרת הפיילוט שנערך בתקופת הקורונה התגלה כי הלימודים בעזרת הקמפוס הדיגיטלי והרשת החברתית האקדמית הביאו להישגים גבוהים יותר, עם אחוז מסיימים גבוה יותר ואף עם אחוזי השמה גבוהים יותר.
כלומר, הלמידה המקוונת מוכחת ככזו המסייעת בלמידה ובמעבר הקורסים המבוקשים. חשוב להדגיש כי לא מדובר בהקלטות בלבד, וכי לצידן ניתן לשאול שאלות ולקבל יחס אישי מהמרצים שזהו תפקידם.

כיצד אפשר להירשם?

על מנת להתייעץ ולהירשם לקורס דאטה אנליסט אונליין מומלץ ליצור קשר עם היועצים האקדמיים של מכללת איקום. המכללה נחשבת לחוד החנית ולמוסד לימוד מודרני למקצועות הדיגיטל וההייטק בישראל, ובוגריה נהנים מ-92% השמה בתעשיית ההייטק עם סיום הלימודים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר