קורס דאטה אנליסט אונליין

ספטמבר 24, 2023

אין תגובות

עבור מי שרוצים להתמקצע כמה שיותר בתחום חדש אך לא מעוניינים להזניח את הקיים, קורס דאטה אנליסט אונליין הוא הפתרון המושלם, כיוון שהוא מאפשר לאזן בין שמירה על מקום העבודה הקיים אך גם להמשיך ולהשקיע בפיתוח העצמי.

איך אפשר ללמוד באונליין?

הלימודים באונליין מתאפשרים אודות לרשת החברתית האקדמית. מדובר בכלי חדיש המשלב קמפוס דיגיטלי עם רשת חברתית, וכך מאפשר להנות מהיכולת לעקוב אחרי מומחים מהשורה הראשונה ואף ליצור עימם קשר בלתי אמצעי, ובו זמנית ללמוד בקורסים רבים ומגוונים דוגמת קורס דאטה אנליסט מומלץ אונליין ועוד רבים אחרים.
היתרונות עצומים, כיוון שבקמפוס הדיגיטלי השיעורים מוקלטים וניתן לצפות בהם בכל שעה ומכל מקום, וכך להצליח להגמיש את לו"ז הלמידה לטובה דברים שאינם ניתנים להזזה במסגרות החיים האחרות. כמו כן, הדבר מאפשר לחזור שוב ושוב על משהו שלא הבנתם, וכך בעיקר עבור אלו הסובלים מבעיות קשב וריכוז מתאפשר להישאר בקצב של ההרצאה ולא לאבד אותה ולבזבז כשלוש שעות בגלל חצי דקה של חוסר ריכוז.

קורס דאטה אנליסט אונליין
רמת הלימוד נשארת טובה?

למעשה, לא רק שרמת הלימוד נשארת טובה, היא אף משתפרת. בעזרת הפיילוט שנערך בתקופת הקורונה התגלה כי הלימודים בעזרת הקמפוס הדיגיטלי והרשת החברתית האקדמית הביאו להישגים גבוהים יותר, עם אחוז מסיימים גבוה יותר ואף עם אחוזי השמה גבוהים יותר.
כלומר, הלמידה המקוונת מוכחת ככזו המסייעת בלמידה ובמעבר הקורסים המבוקשים. חשוב להדגיש כי לא מדובר בהקלטות בלבד, וכי לצידן ניתן לשאול שאלות ולקבל יחס אישי מהמרצים שזהו תפקידם.

כיצד אפשר להירשם?

על מנת להתייעץ ולהירשם לקורס דאטה אנליסט אונליין מומלץ ליצור קשר עם היועצים האקדמיים של מכללת איקום. המכללה נחשבת לחוד החנית ולמוסד לימוד מודרני למקצועות הדיגיטל וההייטק בישראל, ובוגריה נהנים מ-92% השמה בתעשיית ההייטק עם סיום הלימודים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר