קורס האקינג באינטרנט

דצמבר 12, 2021

אין תגובות

אם בעבר האקינג הייתה מילה לא מוכרת במיוחד לשפה העברית, כיום ניתן להגיד שהיא די פופולרית. יותר ויותר צעירים נרשמים לקורס האקרים במכללות השונות על מנת להיכנס לעולם ההייטק המבוקש. בעבר כשהיו מדברים על האקים, אולי היו מדברים על חציבת עצים, או טיפים לחיים. כשזה נוגע לתחום המחשוב, האקינג נוגע לנושאי הסייבר. ולכן, כשרוצים ללכת קורס האקינג באינטרנט למעשה מבררים על קורס סייבר.

קורס האקינג באינטרנט – יתרונות

מה בדיוק ניתן לעשות עם לימודי סייבר? ובכן, לימודי סייבר מאפשרים לתלמיד להבין כיצד להתנהל בסביבה טכנולוגית. כך שביכולתו להוסיף הגנות רלוונטיות למערך האבטחה של ארגון. כך שאם ישנן פרצות או פגיעויות, ביכולתו של מומחה הסייבר לאתר אותן מבעוד מועד ולתת להן מענה. מעבר לכך, באם התרחשה פריצה או אירוע סייבר כלשהו… על מומחה ההאקינג, או הסייבר, להגיב באופן מידי כדי לנטרלה. ולאחר מכן ללמוד וליישם לקחים ולשדרג את המערכת כדי למנוע אירועים דומים. קורס האקינג באינטרנט יכול להכין את התלמיד להבין כיצד לעשות זאת.

קורס האקינג באינטרנט – נושאי לימוד אפשריים

ספציפית במכללת איקום, קורס האקינג באינטרנט כולל מספר נושאים. ביניהם, הכנה למבחני CISCO. בדיקת חוסן לאתרים. האקינג לאפליקציות אנדרואיד. בדיקת חוסן תשתיתי. הכנה למבחנים חיצוניים עבור פייתון ולינוקס. וכן הלאה. בסופו של דבר, תלמיד סייבר במכללה ילמד על בדיקות חדירה. שמטרתן לבדוק אם מערכת מסוימת אכן ניתנת לחדירה. באם כן, כאמור, עליו להוסיף הגנות בהתאם. כך שהאקר חיצוני לא יוכל לנצל אותן לרצונו. כל זאת ועוד תוכלו ללמוד בקורס סייבר אונליין הנלמד במכללת איקום ומכסה את כלל נושאי הלימוד להבנה מעמיקה של התחום.

קורס האקינג באינטרנט: במכללת איקום

במכללת איקום ניתן ללמוד קורס האקינג באינטרנט, כיוון שיש שתי דרכים להשלים את הלימודים. הראשונה, היא להגיע לכיתה האורבנית שבתל אביב. והשנייה, להצטרף לשידורי השיעורים ברשת החברתית של המכללה. השידורים משודרים ברזולוציה של K4. כך שלמי שיש צג מחשב עם קיבולת ויזואלית שכזו תהיה אפשרות ליהנות מפיקסלים צפופים במיוחד.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר