קורס האקינג

אפריל 5, 2022

אין תגובות

מה זה קורס האקינג? האם זה מאפשר לאנשים להיות האקרים? ובכן, במילים פשוטות – האקר הוא פצחן. איפה אנחנו יכולים לאתר את המילה הזאת? בהקשר של פיצוח. מה ניתן לפצח? תשחצים, כספות, פיצוחים וכן הלאה. וברובד הרבה יותר מילולי, קורס האקינג למתחילים יכול ללמד אותך לפצח.

קורס האקינג

מטרות אפשריות עבור קורס האקינג?

מדוע שנרצה לפצח דברים? ובכן, מי לא ירצה לפצח? ניתן לחשוב על המצאת האש או הגלגל, כמעין פיצוח, אם לא פיתוח של אמצעים חדשים. נוצר הרבה ערך כתוצאה מפיצוחים אלו ואחרים. זה כמו לראות את הקוד, להבין איך החוקים המסוימים עובדים ולפתע לגלות פתרון יצירתי שמשנה את כל המשחק. ובכן, קורס האקינג יכול ללמד שני דברים עיקריים שאנחנו יכולים לחשוב עליהם עם כתיבת מילים אלו.

מה ניתן לקבל, בין היתר, במסגרת קורס האקינג?

ראשית, קורס האקינג מלמד אותך את חוקי המשחק הטכנולוגי. שנית, קורס האקינג מתקדם מלמד אותך לחשוב. ובכך, אנחנו מחזיקים הן בדרך החדשה לעשות דברים והן בדרך הנוכחית. כלומר, כשאנחנו כירים את חוקי המשחק – אנחנו יודעים אותם, מכירים, יודעים להתמצא. כשאנחנו יודעים איך לחשוב – אנחנו יכולים להרחיב ולהגדיל את החשיבה שלנו כך שאנחנו יוצרים דברים חדשים מעבר למה שקיים באותו רגע.

מה קורס האקינג יכול ללמד?

ואם ניקח צעד אחורה, או קדימה מזה – ונבדוק, כיצד קורס האקינג מתקשר לכל זה. ובכן, פצחן יכול להיות בצד התוקף ובצד המגן. שניהם עובדים על פי כללי משחק מסוימים. ועל פי כן היכרות עם הטכנולוגית תסייע להבין ולהכיר את "חוקי המשחק". על תפקידו של הפצחן "המגן" לאתר פרצות, למנוע ולהגן מפני תקיפות. בעוד הפצחן התוקף הוא זה שמאתר את הפרצות ותוקף באופן שלא ניתן לעצירה – או לפחות שואף לעשות זאת.  מכללת איקום מאפשרת ללמוד קורס האקינג כדרך הכשרות סייבר ואבטחת מידע. ניתן ללמוד הן באופן פרונטלי והן באופן מקוון, בהתאם להעדפה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר