קורס הייטק לחרדים

דצמבר 13, 2022

אין תגובות

היום, גם לחרדים יש דרך להיכנס לעולם ההייטק

אנחנו במכללת איקום מאמינים שלחרדים מגיעה הזדמנות שווה ללמוד ולרכוש השכלה. בדיוק כמו לכל קבוצה אחרת בחברה, גם לחרדים יש זכות (ורצון) לעבוד בעבודות מכניסות ומתגמלות כמו עבודה בהייטק. הדבר נכון במיוחד לאור העובדה שחרדים הודרו באופן מסורתי ממקצועות רבים.
מהסיבות האלו ועוד, תוכלו למצוא במכללת איקום קורס לימודי סייבר לחרדים המותאם במיוחד למגזר החרדי, ומאפשר להם ללמוד מקצוע מבוקש תוך שמירה וכיבוד של אורחות חייהם.

חרדים בהייטק זה כבר לא מילה גסה

העובדה שקורסים ולימודי הייטק לחרדים הופכים נפוצים יותר ויותר ואפשר אפילו לשמוע גורמים בתוך הקהילה החרדית הממליצים להתמקצע בענף זה, היא אינדיקציה ברורה לכך שהם נתפסים כמתאימים לאורח החיים החרדי. קורסים לחרדים בהייטק של מכללת איקום נבנו כך שיתאימו לערכים של המגזר החרדי, ויקנו לתלמידים החכמים את הכישורים הדרושים להם כדי למצוא תעסוקה בענף ההייטק של ימינו — ענף שחשיבותו רק הולכת וגוברת.

קורס הייטק לחרדים

 

אמרתם קורסים בהייטק למגזר החרדי — אמרתם מכללת איקום

אין ספק שלימודי מקצועות ההייטק תופסים נתח משמעותי יותר ויותר בקרב חרדים. עם כל כך הרבה יתרונות, קל להבין למה. לימודי תכנות לחרדים בהייטק מציעים השכלה מקיפה בכל הקשור לטכנולוגיה תוך מתן מענה לצרכים הייחודיים של תלמידים חרדים. כתוצאה מכך, חרדים יכולים לרכוש שכל וללמוד מקצוע מכניס, מבלי להתפשר בעניינים של אמונה ודת.

לימודי הייטק לחרדים — אפשר גם ללמוד אונליין

בשנים האחרונות יצרנו במכללת איקום מספר קורסים מקוונים (אונליין) במיוחד לחרדים.
קורסים אלה מציעים דרך ייחודית ללמוד מקצוע מבלי חלילה לוותר על מצוות הדת.
לדוגמה, אפשר ללמוד קורסים קצרים שניתן להשלים בקצב אישי. זה מאפשר ללמוד תוך מילוי חובות אחרות, כמו תפילה, עבודה וטיפול בילדים. בנוסף, קורסים אונליין לחרדים מציעים לרוב גמישות רבה יותר בכל הנוגע לזמנים ולמועדים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר