קורס חוקרי סייבר מחיר

יולי 26, 2023

אין תגובות

תחום הסייבר משלב בין תחזוק שוטף של מערכות הגנה לבין מחלקות מחקר ופיתוח מפותחות לצורך בניית המוכנות לאיומים העתידים לבוא. קורס חוקר סייבר מלמד לעומק את עקרונות המחקר בתחום, ומכשיר עובדות ועובדים להיות בחוד החנית של ההתמודדות עם איומי אבטחת מידע.

מה תפקידם של חוקרי וחוקרות סייבר בתעשיית ההייטק?

חוקרי סייבר בחברות הייטק מתמקדים בחקירת וגילוי פגיעות באבטחת המידע והתשתיות הטכנולוגיות של החברה. הם מבצעים פעולות חקירה טכניות וניתוחי עומק של הסביבה הסייברית על מנת לזהות איומים פוטנציאליים ותקיפות סייבר אפשריות.

תפקידם של חוקרי הסייבר כולל:

 • חקירת איומים פוטנציאלים: מעקב אחר פעילות הסייבר בתוך הארגון וזיהוי תמריצים, פרצות וחולשות שיוצרות היתכנות להתקפות סייבר.
 • שימוש בכלים וטכניקות חקירה מתקדמות: על מנת לגלות את האיומים ולזהות את מקורם ומטרותיהם.
 • ניתוח תקיפות עבר: חוקרי הסייבר מנתחים תקיפות שכבר התרחשו בחברה או בחברות בעלות פרופיל דומה, וזאת על מנת להבין את שיטות התקיפה ולהיערך אליהן בהתאם.
 • מעקב אחרי טרנדים בתחום: תוך העברת עדכונים בנושאים הקשורים לפרצות והתקפות סייבר ישירות את ההנהלה.

קורס חוקרי סייבר

חשיבותם של חוקרי הסייבר לחברה

כפי שניתן לראות מהקשר הישיר בין חוקרי וחוקרות הסייבר להנהלת החברה, לתחום המחקר והפיתוח בתחום חשיבות אדירה לכל יישות בתעשיית ההייטק. כולם מבינים שבהיעדר יכולת להגן על הקניין הרוחני ועל יכולות המחשוב של החברה, אין לה היתכנות לשרוד לאורך זמן כגוף עצמאי ויציב.
על כן, מושקים בתחום הסייבר משאבים אדירים, והביקוש לחוקרות וחוקרים מומחים בתחום רק הולך וגובר.
מכללת איקום חרטה על דגלה להכשיר מומחות ומומחים בתחום הסייבר, ועל כן השקיעה משאבים רבים בפיתוח קורס חוקרי סייבר מהמתקדמים בישראל. בדומה לכל פעילות המכללה, גם לקורס סייבר מומלץ נבנתה רשת חברתית אקדמית שמאפשרת להכיר ולשמור על קשר עם בגורי הקורס ועם מיטב המומחים מהתחום שבאים להרצות בו, וכך לתחזק קשרים מקצועיים להמשך הקריירה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר