קורס חוקרי סייבר

אפריל 21, 2023

אין תגובות

אם אתם רואים את עצמכם משתלבים בקריירה מאתגרת בחברת הייטק מובילה, הגיע הזמן לנקוט בצעדים ממשיים כדי להגשים את הפנטזיה. הצטרפו לקורס חוקרי סייבר והתחילו במסלול קריירה מתגמל, מאתגר ומספק.

תוכנית לימוד בקורס חוקרי סייבר

מי שלוקח חלק בקורס חוקרי סייבר לומד בהרחבה על תהליכי הגנה ומחקר בתחום אבטחת המידע והסייבר. במכללת איקום, קורס סייבר מתחלק למספר פרקים מרכזיים, העוסקים בתחומים הבאים: מערכת לינוקס, שפת התכנות פייתון, האופן בו מבוצעות בדיקות חוסן תשתיתיות, האקינג לאפליקציות אנדרואיד וניהול רשתות. כמו כן, הקורס במכללת איקום כולל הכנה למבחנים בינלאומיים בתחום הסייבר.

קורס סייבר אונליין

סטודנטים רבים מעדיפים לימודים מרחוק, במיוחד כשמדובר על מקצועות המחשב, בהם רוב העבודה מתבצעת באופן עצמאי וממוחשב בכל מקרה. כשאתם נרשמים ללימודי סייבר און ליין, אתם יכולים לצפות בהרצאות איפה ומתי שנוח לכם. כלומר, במקום להגיע לכיתת לימוד בשביל הרצאה כזו או אחרת, לימודי אונליין מאפשרים לכם להתאים את הקורס ללו"ז שלכם (ולא להיפך).

קורס חוקרי סייבר
תנאי קבלה לקורס סייבר

כדי להתקבל לקורס חוקרי סייבר צריך לעמוד בדרישות הקבלה של המוסד בו אתם רוצים ללמוד. בגלל שאין אחידות בעניין הזה, כל מכללה או בית ספר יכולים להציב את הדרישות שלהם. למשל, מוסד לימודים מסוים יכול לבקש 12 שנות לימוד, ואחר יתנה את הקבלה בהשלמת מבחן במתמטיקה או אנגלית. לכן, כדי להימנע מעוגמת נפש, בדקו מראש מה נדרש במוסד הלימוד אליו אתם רוצים להירשם. אם במקרה תגלו שאתם לא עומדים בדרישות הקבלה במוסד לימודים אחד, תמיד יש לכם אפשרות לבדוק מוסד אחר.

אחרי קורס חוקר סייבר

מי שעומד בכל הדרישות ומסיים בהצלחה קורס סייבר באינטרנט, מקבל תעודת גמר של "חוקר סייבר" ויכול להתחיל לחפש משרה התחלתית בתחום.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר