קורס יישומי בינה מלאכותית

ינואר 7, 2024

אין תגובות

קורס יישומי בינה מלאכותית, מתאים לאנשים בתעשיות רבות. ישנו מגוון עצום, של בעלי מקצוע שיכולים להיעזר בבינה המלאכותית, ולקצר תהליכים מורכבים.

מדעני נתונים- Data scientist

מדעני נתונים, מתעסקים עם שיטות מדע, תהליכים, אלגוריתמים ועוד. הם מנתחים מידע ונתונים, ומשתמשים בטכניקות מעולם המתמטיקה, הסטטיסטיקה, מדעי המחשב ועוד. הבינה המלאכותית עוזרת להם בניתוח נתונים ומידע, ובשקלול והסקת מסקנות.

מהנדס למידת מכונה- Machine Learning

מהנדסי למידת מכונה, הם מתכנתים שבונים מכונות ומערכות, שיכולות להגיב לבני אדם, וללמוד מידע. מהנדס למידת מכונה, מייצר בינה מלאכותית בעצמו, בהתאמה לדרישות הלקוח או המעסיק שלו. אך הוא נעזר במקביל ב- AI, על מנת לקצר תהליכים.

מהנדסי רובוטיקה

מהנדסי הרובוטיקה, משלבים את הבינה המלאכותית, כדי לתכנן, לבנות ולתכנת מערכות רובוטיות חכמות לתעשיות שונות, כמו: תעשיית הייצור, מערכות הבריאות והתחבורה.

קורס יישומי בינה מלאכותית
מהנדסי רכב אוטונומי

המהנדסים, מפתחים אלגוריתמים ובינה מלאכותית, למכוניות אוטונומיות. הם מתמקדים בתפיסת הסביבה, קבלת החלטות, תכנון מסלולים, ובכלליות- איך לאפשר לכלי רכב לפעול בצורה היעילה והבטוחה ביותר, לנוסעים ולסביבה.

ביואינפורמטיקה- מידענות בתחום הבריאות

תחום זה עוסק בחקר של מידע ביולוגי באמצעות מחשב. כלומר, ניתוח והבנה של מידע שנלקח מניסויים ביולוגיים שונים. הביואינפורמטיקה משתמשת בכלים מגוונים בתחום מדעי המחשב, תורת המידע ועוד, לעיבוד מידע, בניית מודלים ומסקנות.

אנליסטים וסוחרים בשוק ההון

אנשי מקצוע בתחום הפיננסים וההשקעות, משתמשים באלגוריתמים מבוססי AI, כדי לנתח מגמות שוק, להעריך סיכונים, ולבנות אסטרטגיות מסחר בשוק ההון. מערכות אלו, המופעלות על בסיס בינה מלאכותית, עוזרות לקבל החלטות מהירות.

לסיכום

כל אלו היו רק דוגמא, כמה קורס תכנות בינה מלאכותית במכללת איקום, המתבצע בצורה מקצועית במיוחד, מספק את הכלים שכל איש מקצוע צריך לצרכיו המקצועיים. אתם מוזמנים לבדוק איתנו.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר