קורס לימודי הייטק

פברואר 6, 2023

אין תגובות

קורס לימודי הייטק

כדי להתקבל לעבודה הראשונה שלכם בהייטק תהיו חייבים לרכוש ידע שהכרחי לתפקיד אליו אתם מכוונים. הדרך הכי טובה ללמוד דברים חדשים היא להירשם לקורס לימודי הייטק, ולהשקיע מאמץ כדי לצבור ניסיון פרקטי במה שאתם לומדים.

יש המון קורסים מחשבים מומלצים שאפשר ללמוד כדי להשתלב בתפקיד משמעותי בחברת הייטק גדולה. במכללת איקום יש לא רק קורסים מעניינים שבהם תרכשו ידע חדש, אלא גם רשת חברתית אקדמית ראשונה מסוגה שעוזרת לנו לתמוך בסטודנטים ולהביא אותם לתוצאות הטובות ביותר.

קורס סייבר ואבטחת מידע

קורס סייבר מכשיר את הסטודנטים לעבוד בתפקיד משמעותי בכל ארגון, כדי למנוע גרימת נזק באמצעות פריצה או השבתה של פעילות ממוחשבת על ידי עברייני סייבר. קורס סייבר יכול להתאים לבעלי רמות ידע שונות. עם זאת, גם אם הקורס מיועד למי שיש לו רקע בתחום, בדרך כלל סטונדטים יכולים להשתתף במכינה לפני תחילת הקורס כדי להשלים פערים. אחרי קורס סייבר ללא ניסיון הסטודנטים יכולים לעבוד בתור לוחמי סייבר או מפתחי מוצרי סייבר בחברות פרטיות או בגופים ממשלתיים.

קורס לימודי הייטק
קורס בודק תוכנה QA

קורס לימודי הייטק פופולרי במיוחד הוא קורס בודקי תוכנה QA, כי הוא לא דורש ידע ניסיון מצד אחד, אבל מבטיח עבודה בשכר התחלתי של 7-10 אלף בחודש. הקורס מלמד סטודנטים איך לבדוק תוכנות, אתרים או אפליקציות שנוצרו על ידי מפתחים ואיך לאתר בהן תקלות. בסיום הקורס ניתן לעבוד במשרדים ממשלתיים, חברות פרטיות או ארגונים פיננסיים כמו בנקים או חברות אשראי.

קורס Python

פייתון היא אחת משפות התכנות הכי פופולריות בשנים האחרונות והרבה קורסים ללימודי הייטק כוללים אותה. קורס כזה יכול להתאים גם למי שאין לו היכרות עם שפות תכנות, וגם למי שמגיע מרקע טכנולוגי אבל לא יודע לכתוב קוד בפייתון.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר