קורס מגן סייבר מחיר

יולי 26, 2023

אין תגובות

אם עוד לא שמעתם על התפקיד של מגן הסייבר בתעשיית ההייטק כדאי מאוד שתקראו בתשומת לב רבה את מה שיש לנו לספר לכם על כך. בואו להבין במה מדובר, ובמה כרוך קורס סייבר מומלץ; מחיר, משך הקורס ועם מה תצאו ממנו.

למה שווה לכם להתעניין בכך?

הפערים בין המשכורות והתנאים בהייטק ידועים לכל, אך כדאי לדעת שבתחום הסייבר הם עשויים להיות משמעותיים אף יותר. אבטחת מידע היא אחד מעמודי התווך עליו חברות נבנות, שכן לכולם ברור שאם יגנבו או יזנקו מאגרי המידע או הקניין הרוחני של החברה, לא תהיה לה עוד הרבה משמעות תוך זמן קצר.
הדבר מתורגם לשכר התחלתי יפה מאוד בתחום, וככל שתתקדמו הוא כמובן רק יעלה. בנוסף, בתור ישראליות וישראלים אתם עשויים להנות מיתרון מובנה ומשמעותי, כיוון שבעולם ישראל מחזיקה במוניטין אדיר בתחומי הבטחון וההייטק, ליבת תחום הסייבר ואבטחת המידע.

עם מה יוצאים מהקורס?

מקורסי הסייבר שנמשכים 360 שעות לימוד יוצאים עם הסמכה מיוחדת בתחומי אבטחת המידע, אשר בין היתר מוכרת ל-CISCO העולמית, וכן שמשרד הבטחון מכיר בה. אתם יכולים להניח שהחותמת של משרד הבטחון הישראלי משמעותית מאוד למעסיקים בתחום הסייבר, ומלמדת הרבה על הרמה בקורס סייבר התקפי.
בנוסף, תצאו עם הכשרה וידע בביצוע בדיקות חוסן תשתיתי, פייתון, לינוקס ומיומנויות האקינג. הידע רלוונטי לאתרי אינטרנט, אפליקציות ולמערכות מידע, כך שתוכלו להשתלב בכל אחד מהמעסיקים הגדולים במשק. כדי לתמוך בכם אף יותר, תקבלו סיוע ממערך ההשמה המוביל במכללה, אשר נבנה ועוצב עם טובי המומחים והמומחות בקרב אנשי ה-HR בישראל.

קורס מגן סייבר מחיר
איך אפשר להתקדם?

כדי לשמוע יותר על קורס סייבר והמחיר אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו למכללת איקום, הנחשבת לאחת המכללות המובילות בישראל למקצועות הסייבר, האונליין וההייטק. המכללה הוקמה ופועלת תחת הדרכתם של טובי המומחים בישראל, והסילבוס של הקורסים הנלמדים בה מתעדכן מס' פעמים בשנה כדי לאפשר לבוגרות ולבוגרים להשתלב בצורה מיידית בתעשיית ההייטק בכלל, והסייבר בפרט.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימוד האקרים

לימוד האקרים

לימוד האקרים הוא תהליך שמיועד להקנות למשתתפים כישורים וידע הנדרשים כדי להבין ולהתמודד עם תחום הפריצה והאבטחה הדיגיטלית. בעולם המודרני, בו הסיכונים והאיומים הדיגיטליים הולכים

קרא עוד
האקר אתר

האקר אתר

האקר אתר הוא אדם בעל כישורים טכנולוגיים מתקדמים המתמחה בפריצה והגנה על אתרים. תפקידו של האקר אתר הוא לאתר פרצות אבטחה באתרי אינטרנט ולתקן אותן,

קרא עוד
מה זה האקר

מה זה האקר

ההבנה של המונח "האקר" התפתחה עם השנים, ויש לה משמעויות שונות בהתאם להקשר. האקר הוא אדם בעל מיומנויות טכניות מתקדמות המאפשרות לו לפרוץ ולהיכנס למערכות

קרא עוד
קורס סייבר online

קורס סייבר online

בשנים האחרונות, תחום הסייבר ואבטחת המידע הפך לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה. אנשים רבים מחפשים ללמוד את התחום ולהשתלב בו, ולא משנה אם הם

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר