קורס מציאות רבודה

פברואר 6, 2023

אין תגובות

מה זה מציאות רבודה?

מציאות רבודה, באנגלית Augmented Reality או בקיצור AR היא טכנולוגיה שמוסיפה תוכן למציאות. אל תבלבלו מציאות רבודה עם מציאות מדומה, באנגלית Virtual Reality או בקיצור VR, אשר מושכת את המשתמש לעולם אחר. מי שמתעניין בתחום, יכול להירשם לקורס מציאות רבודה או מציאות מדומה כדי להבין את הנושאים האלו יותר לעומק.

שימושים של מציאות רבודה

בטוח שנתקלתם בלא מעט שירותים או אפליקציות שעושים שימוש במציאות רבודה, גם אם לא ידעתם שככה זה נקרא. אפשר לעשות שימוש במציאות רבודה כמעט בכל תחום אפשרי, כולל חינוך, משחקים, עיצוב הבית ועוד.

אפליקציות שמשתמשות בטכנולוגיית מציאות רבודה מאפשרות למשתמשים לסרוק משהו עם הטלפון, כדי לקבל תוכן ממוחשב. למשל, חיות שמופיעות לכם באמצע החדר (יש תכונה כזו לגוגל) או מיקום של רהיט ספציפי בבית כדי לעזור לכם להבין איך הוא ישתלב עם העיצוב שלכם.

קורס מציאות רבודה

קורס מציאות רבודה יקנה לסטודנטים את כל הכלים הדרושים כדי לפתח משחקים ואפליקציות שעושים שימוש בטכנולוגיית מציאות רבודה. בקורס כניסה להייטק בנושא הזה תלמדו איך לעשות שימוש בטכניקות ומערכות שונות כדי להפוך את חוויית המציאות הרבודה שאתם מציעים למשתמש להכי טובה שאפשר.

קורס מציאות רבודה
למי מתאים קורס מציאות רבודה?

קורס מציאות רבודה יכול להתאים למי שיש לו ידע בפיתוח ובעיצוב, אבל זה לא הכרחי. אפשר להירשם לקורס גם בלי שיש לכם ידע מוקדם, אם כי יכול להיות שתצטרכו לעבור מכינה כדי ליישר קו עם שאר הסטודנטים שלומדים בקורס.

במכללת איקום ניתן להירשם למגוון קורסים ללוחמים משוחררים בתחומי הייטק שונים. יש לנו קורסים שמיועדים לבעלי ידע וניסיון קודם, ואחרים שמתאימים גם למי שמגיע בלי שום רקע. אנחנו המכללה היחידה בארץ שיש לה רשת חברתית ייעודית שתומכת ומלווה את הסטונדטים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר