קורס סייבר און ליין

ינואר 7, 2024

אין תגובות

קורס אנליסט סייבר און ליין, מאפשר לסטודנטים להיכנס לתחום אבטחת הענן. זהו תחום של אבטחת מידע, העוסק בהגנה על מידע ומערכות המאוחסנים בענן. הענן, הוא מודל המאפשר למשתמשים בכל העולם, לגשת למחשבים, לאחסון, ועוד, דרך האינטרנט. לכן חשוב לבצע אבטחת ענן קפדנית, למנוע מהאקרים לפרוץ למערכות החברה.

למה אבטחת ענן חשובה?

אבטחת ענן חשובה, מכיוון שמערכות ומידע המאוחסנים בענן, חשופים לכמות איומים גבוהה פי כמה, מאשר דאטה המאוחסן במחשב. איומים אלו כוללים חדירות- האקרים משיגים גישה לחומר שמאוחסן בענן. דליפות נתונים, או שימוש לרעה, כמו כופר, סחיטה, הפצת מידע פרטי, גניבת זהות ועוד.

קורס סייבר און ליין
מה ניתן לעשות כדי להגן על האיחסון בענן?

קורס סייבר מומלץ און ליין, מלמד את הצעדים בהם ניתן לנקוט במצבים כאלו. למשל:

אבטחת גישה

שימוש בפתרונות אבטחה, כגון סיסמאות חזקות, אימות דו-שלבי ועוד, הגבלת גישה לענן רק למורשים. רעיונות נוספים רלוונטיים: טביעת אצבע, סיסמא מתחלפת, סיסמא שנשלחת לנייד בזמן בקשת גישה, ועוד.

אבטחת רשת

שימוש באמצעים כמו חומות אש, VPN, ועוד, כדי להגן על הרשת והחיבורים. שימוש בטכניקות אלו, מאפשר הגנה על הרשת, ויוצר הצפנה ואבטחה מקצה לקצה, לכל אורך הדרך בין האחסון בענן לבין המחשבים.

אבטחת מערכות

שימוש בדרכים כגון: עדכונים שוטפים לתוכנה ו- SIEM, כדי להגן על מערכות הענן. פעולות אלו, מאבטחות את המידע, מזהות פרצות אבטחה, ויוצרות תגובה מיידית למתקפות השונות.

טיפים לאבטחת ענן

קורס סייבר באינטרנט, מספק כלים מקצועיים לאבטחת הענן, כמו למשל עדכונים שוטפים, שימוש באמצעי אבטחה בסיסיים, ניהול סיסמאות חכם, הדרכות אבטחה לעובדים והבנת הסיכונים הקשורים לאחסון.

באיקום מספקים לכם את מקסימום המידע המעודכן, בקורסים מקצועיים במיוחד. צרו קשר ובקרוב תוכלו להשתלב בתחום הסייבר.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימודי ai: התחלה מוצלחת

לימודי ai: התחלה מוצלחת

התחום של בינה מלאכותית (AI) הפך לאחד מהתחומים המבוקשים והמשפיעים ביותר בטכנולוגיה של ימינו. לימודי AI יכולים לפתוח דלתות רבות ולהעניק יתרון משמעותי בשוק העבודה

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר