קורס סייבר הכנה לצבא

ינואר 7, 2024

אין תגובות

קורס סייבר הכנה לצבא, אמנם הוא לא פעולה מחוייבת המציאות. אך צעירים רבים העומדים לקראת גיוסם לצבא, עושים כל מאמץ להגיע מוכנים, אחרי קורס סייבר התקפי הכנה לצבא. זאת על מנת להצליח בתוכניות המיונים, לתפקידי מודיעין וסייבר בצבא.

למה כדאי להגיע לתפקידים אלו?

תפקידים אלו, מעבר להיותם יוקרתיים ונוצצים במיוחד, מכילים בתוכם משמעות רבה.

אפיק פרנסה בעתיד

הם גם פותחים דרך, לאפיק פרנסה יוקרתי ומתגמל במיוחד. חייל משוחרר שסיים צבא ב- 8200, יתקבל בקלות רבה לתפקידים בכירים במיוחד, ויזכה לתנאי העסקה משופרים.

קורס סייבר הכנה לצבא
שליחות ושירות לאומה

נוסף לעתיד התעסוקתי, קיים גם ההווה. חיל המודיעין על שלוחותיו ויחידותיו, מונה תפקידים רבים ומגוונים, מלאי סיפוק של שליחות, ושל שירות לאומה. צעירים רבים, חדורי מוטיבציה לתת את המקסימום למדינת ישראל. הם מתחילים אותו כאן, במכללת איקום. מכללת איקום, המחזיקה באישור של משרד הביטחון, מאפשרת לבוגרים שלה להשתלב גם בתפקידים רגישים, אחרי הכשרה מקצועית במיוחד.

איך מגיעים לתפקידי מודיעין בצבא?

כמו בכל תפקיד בצבא, ישנם ימי מיונים לתפקידים אלו, יש מעט תקנים ביחס לביקוש הרב. אחוז גבוה של מלש"בים- נושר במהלך הדרך הארוכה והקשה. חשוב לזכור, כי הכשרה קודמת, במסגרת קורס סייבר הכנה לצבא, מאפשרת למתגייסים הטריים להגיע עם ידע קודם, שמחליק להם את הדרך ליעד החשוב כל כך.

באילו תפקידים ניתן להתברג בצבא?

חיל המודיעין בתחום של מחשוב וסייבר, תחת יחידה 8200, ועוד. מגיני סייבר נדרשים לעבוד על מנת למנוע שיבושים וזליגות מידע ברשת, תוך טיפול בכל בעיה שמתרחשת: ניטור, חקירות, בדיקות וטיפול. השירות בתחומי הגנת הסייבר, מתקיים בחיילות הבאים: באגף התקשוב, בחיל המודיעין, חיל הים וחיל האוויר, שכולם נעזרים באנשי סייבר לעבודתם הרצופה והבטוחה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר