קורס סייבר למפתחים

יולי 25, 2023

אין תגובות

יותר ויותר מפתחות ומפתחים מבינים שהיום דרישות התפקיד שלהם התרחבו ושהשוק הפך לתחרותי יותר ולכזה שלא מסתפק בידע בפיתוח בלבד. קורס אבטחת מידע וסייבר למפתחים נולד מתוך היכרות מעמיקה עם שוק ההייטק בישראל, ונבנה במיוחד לאוכלוסיית המפתחים שרוצים להבטיח לעצמם יציבות תעסוקתית ויתרון תחרותי על פני מועמדים אחרים.

מדוע על מפתחים להשקיע בהשכלה בתחום הסייבר?

ישנן מספר סיבות עיקריות בגינן למפתחות ומפתחים מאוד כדאי להשקיע בידע בתחום הסייבר:
1. מפתחים שמשתתפים בקורסי סייבר מקבלים הכשרה מעמיקה בתחומי אבטחת התוכנה. הם מתרגלים טכניקות וכלים מתקדמים לאיתור ותיקון פגיעות אבטחה, וכך הם יכולים לפתח יישומים ומערכות עם רמת אבטחה גבוהה יותר. כלומר, כבר בתחילת העבודה הם מודעים לסכנות שהפרוייקט עלול להיחשף אליו בסוף, בכך הם סוגרים פרצות ומייצרים תוצר שלם יותר.
2. מפתחים שמבינים תהליכי התקפה ושיטות הגנה יכולים לתכנת יישומים ומערכות עם מנגנוני אבטחה מובנים. הם מסוגלים להעלות את רמת המוגנות של המידע הרגיש ולמנוע פריצות וחדירות למערכת. אלו דברים שבולטים באופן מיידי לעיניהם של ראשי הצוותים, שמבינים שכך בכוחם לצמצם את הזמן עד להעברת המוצר לסיומו.

קורס סייבר למפתחים

3. מפתחים שמבינים בהצפנה ומתודולוגיות הגנה על פרטיות יכולים לפתח יישומים ושירותים עם רמת פרטיות גבוהה יותר. עבור המשתמשים מדובר ביתרון חשוב ומשמעותי (ראו את המוניטין של אפל בהשוואה למערכת של גלקסי), ועל כן גם לחברות הידע הזה שווה המון.
4. קורס סייבר הכי טוב למפתחים מאפשר להם היכרות מעמיקה עם תקני אבטחת המידע, והתאמה לדרישות השוק. המודעות לדרישות האבטחה הנדרשות בתעשייה והידע כיצד לעמוד בהן מייצר הליך חלק יותר, ותוצאה בשלה יותר כבר מהתחלת העבודה על הפרוייקט.

סיכומו של דבר

עבור אלו שמעוניינים להצעיד את הקריירה שלהם קדימה, קורס סייבר ללא ניסיון למפתחים ומפתחות הוא כמעט בגדר חובה. מכללת איקום היא מכללה למקצועות ההייטק בישראל אשר פועלת בשיטה ייחודית המחברת בין מיטב המומחים בארץ לבין מפתחות ומפתחים בעלי דרייב להצלחה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר