קורס סייבר למתחילים תנאי קבלה

מרץ 4, 2024

אין תגובות

קורס סייבר למתחילים אונליין תנאי קבלה- נדרשים על מנת לסנן תלמידים, שלא יעמדו בדרישות הקורס, או שלא מתאימים לו.

מה זה קורס סייבר למתחילים?

קורס סייבר למתחילים, פותח צוהר לעולם מרתק ומתפתח, ומאפשר רכישת ידע וכלים מעשיים בתחום אבטחת המידע. לימודי סייבר למתחילים, מתאימים למי שמעוניין להיכנס לתחום הסייבר, ללא ידע קודם, אך עם זאת, לפתח קריירה מבוקשת ומתגמלת.

תנאי קבלה קורס סייבר למתחילים

תנאי קבלה כלליים:

 • תעודת בגרות מלאה.
 • ידע בסיסי במחשבים ותוכנות.
 • שליטה טובה בשפה העברית.
 • יכולת קריאה והבנה של אנגלית ברמה סבירה, או התחייבות להשלמת הידע במהלך הלימודים.
 • מוטיבציה גבוהה ללמידה והתפתחות אישית ומקצועית.

למה יש צורך בשליטה טובה בשפה העברית?

זאת מכיוון, שמדובר על קורסים מקוונים בסייבר שנמסרים במדינת ישראל, והמרצים כולם דוברים את השפה העברית. תלמיד שמתקשה בכך, יצטרך להשלים את הידע שלו, או למצוא מקום שמלמד בשפת האם שלו.

למה יש צורך באנגלית ברמה סבירה?

זאת מכיוון שכל החומר הנלמד, מבוסס על השפה האנגלית. התוכנות, הקודים, המושגים ודרכי העבודה- מתבססים על האנגלית רובם ככולם. לכן השפה האנגלית קריטית להבנת התהליכים, ויכולת עבודה יסודית, מקצועית וחסרת פשרות.

למה יש צורך במוטיבציה גבוהה ללמידה?

זאת מכיוון, שתחום הסייבר הוא תחום מתפתח, שלא מפסיק לאתגר את המומחים לו. כל הזמן יש פרצות חדשות, ניסיונות מתקפה חדשים ונועזים יותר, ונדרשת למידה ללא הפסקה, על מנת להצליח לעמוד בפרץ, ולנצח כל האקר מקצועי ושאינו, עד להגנה מלאה ותקיפה ביותר, מול הפורצים.

מכללת איקום מלווה אתכם מאפס

מכללת איקום, המכללה למקצועות הדיגיטל וההייטק, פועלת במטרה להנגיש לתלמידים רבים לימודים ברמה גבוהה. זאת באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ביותר, שפותחו במכללה, לאורך חודשים רבים. אנו מעדכנים כל העת את קורסי הסייבר שלנו, במטרה להוציא אתכם הכי שאפשר.

לימודים במכללת איקום

הקורסים שלנו נלמדים ברשת חברתית אקדמית, המאפשרת לתלמידים גישה לחומרי הלימוד ולמשאבים נוספים בכל זמן ובכל מקום. הקורסים מועברים על ידי צוות מורים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום הסייבר ואבטחת המידע.

קורס סייבר למתחילים במכללת איקום

בואו ללמוד אצלנו במכללת איקום, ולקבל את כל הידע והכלים הדרושים להשתלבות בתחום המבוקש של אבטחת המידע. הקורס שלנו מספק לא רק את הידע התיאורטי, אלא גם את היכולות המעשיות שיאפשרו לכם להצליח בעולם הסייבר.

למידה מתקדמת

המכללה מציעה גם קורסים מתקדמים יותר, למי שכבר יש ידע וניסיון בסיסיים בתחום ורוצים להעמיק ולהתמקצע יותר. הקורסים שלנו מכסים מגוון רחב של נושאים ומיועדים להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקריירה בתחום הסייבר.

 

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר