קורס סייבר לתלמידי תיכון

ינואר 7, 2024

אין תגובות

קורס אבטחת מידע וסייבר לתלמידי תיכון, חשוב במיוחד, מהסיבה שהוא מטפח מודעות לאתיקה בקרב תלמידי התיכון. זהו נושא בעל חשיבות עליונה, מאחר ולימודי תחום הסייבר, עלולים לשמש בידיים לא נכונות, ככלי שרת למתיחות ולנזקים. שילוב מודעות לאתיקה, הופכת את התלמידים, לאזרחים בעלי אחריות דיגיטלית, שמסוגלים לתרום לחברה בצורה חיובית ובטוחה.

פרטיות והגנת המידע

קורס סייבר לנוער בצפון, מלמד את הסטודנטים הצעירים, על תחום הפרטיות, וההגנה על נתונים ומידע. אלו דאגות משמעותיות בעידן הדיגיטלי. בקורס מפנימים התלמידים, את חשיבות השמירה על המידע האישי, כיבוד פרטיותם של אחרים, הבנת ההשלכות של האקינג, ועוד.

מודעות לתחום האתיקה בסייבר

עידוד התנהגות מודעת לנושא, יחד עם דיון בהשלכות האתיות, של איסוף מידע של מישהו אחר, וכך התלמידים מודעים להשפעה של מעשיהם, והאחריות בנושא.

קורס סייבר לתלמידי תיכון
מודעות לטביעת רגל דיגיטלית

קורס סייבר מומלץ לתלמידי תיכון, מדגיש את רעיון טביעת הרגל הדיגיטלית. התלמידים לומדים שהפעילויות המקוונות שלהם משאירות עקבות, הנושאות השפעות ארוכות טווח על חייהם הפרטיים, אך גם על של אחרים. הם חוקרים את ההשלכות האתיות של התנהגות ברשת, כמו בריונות, הפצת מידע כוזב, עיסוק בפעילות מקוונת מזיקה, ועוד.

חשיבות המודעות לטביעת הרגל הדיגיטלית

כך התלמידים מבינים, את ההשלכות המורכבות והרחבות של מעשיהם, ומקבלים עידוד ודחיפה, לעצב נוכחות דיגיטלית חיובית, ולתרום לבריאות הסביבה הדיגיטלית שלהם.

לסיכום

על ידי שילוב של מודעות לאתיקה, בקורס לתלמידי תיכון, אנו באיקום מעצבים דור של אזרחים אחראים במרחב הדיגיטלי. תלמידים אלו יהיו מצוידים בידע מקצועי, ועקרונות אתיים, שדרושים להם על מנת לנהוג בבטיחות ובצורה הוגנת, במרחב הדיגיטלי הדינמי.

איקום פועלת, עם אישורים והסמכות ממשלתיות ובין לאומיות: קורס הסייבר של איקום, מוכר CISCO העולמית, ובעל אישור ISO9001, וכן, על ידי משרד הביטחון.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר