קורס פייתון לילדים אונליין

מרץ 22, 2023

אין תגובות

הרשמה לקורס פייתון לילדים שמתקיים אונליין יכולה להיות דרך מעולה לפתח יכולות מתמטיות, חשיבה לוגית וכושר פתרון בעיות מתקדם. אם הילדים שלכם מתעניינים בכתיבת קוד בכלל, ובשפת התכנות פייתון בפרט, זה תחום עניין שכדאי לטפח. אל תפספסו את ההזדמנות לקרב את ילדיכם לתחום שיכול לפתוח עבורם דלתות רבות בעתיד הקרוב והרחוק יותר.

מה לומדים בקורס פייתון לילדים?

אם פייתון נשמע לכם כמו סוג של נחש, ההסבר הזה הוא בשבילכם. פייתון היא שפת תכנות פופולרית מאוד, שאפשר להשתמש בה כמעט לכל מטרה בתכנות מחשבים. החל מניתוח נתונים ועד יצירת אפליקציות, פייתון נחשבת לשפה מוצלחת, ברורה וידידותית לתפעול.

הרמה של קורס פייתון לנוער מותאמת לגיל המשתתפים, אבל באופן כללי, אפשר ללמוד לכתוב קוד פשוט גם בגילאים צעירים. בשלבים הראשוניים יותר, לומדים איך לפתח מחשבון שיכול לענות על שאלות חשבוניות בסיסיות. לעומת זאת, כשנמצאים בשלב יותר מתקדם, הילדים יכולים לפתח בעצמם משחק מחשב שמבוסס על יריות.

אם אתם מתעניינים בלימודי הייטק, תכנות או כתיבת קוד – אנחנו במכללת איקום מציעים מגוון של קורסים בתחומים דיגיטליים שיכולים להתאים לטווח רחב של גילאים. בנוסף למרצים מובילים ומערכי לימוד מתקדמים, אנחנו בונים קהילה שמשתפת ידע, מעניקה תמיכה ויוצרת הזדמנויות חדשות עבור אלו שלוקחים בה חלק.

קורס פייתון לילדים אונליין
יתרונות קורס פייתון אונליין

להבדיל מקורס פרונטלי, קורס תכנות פייתון לילדים אונליין לא דורש מאף אחד מההורים להסיע את הילדים למפגשים, מה שהופך את כל התהליך לפשוט יותר מבחינה לוגיסטית. כל מה שנדרש בשביל להשתתף בקורס הוא מחשב עם יכולות ממוצעות. הילד צריך להכיר את המחשב ברמה בסיסית, למשל איך להשתמש מערכת ההפעלה של windows – שאת זה הרוב המוחלט של הילדים יודעים לעשות בלי שום בעיה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר