קורס פייתון לילדים

פברואר 6, 2023

אין תגובות

קורס פייתון לילדים

הילדים מתעניינים בתכנות וביקשו לרשום אותם לקורס פייתון לילדים? אל תבזבזו את ההזדמנות הזאת. היכרות עם כל שפת תכנות יכולה להיות יתרון משמעותי בתחומי חיים רבים, לקטנים ולגדולים. אם אתם מתעניינים בקורס בניית אתרים לילדים, אנחנו מזמינים אתכם לקרוא על הקורסים שלנו במכללת איקום.

קורס פייתון לילדים
דרישות קבלה לקורס פייתון לילדים

ילדים לא נדרשים לידע מוקדם או ניסיון בתכנות, אבל כן יש כמה תנאים טכניים שחייבים להתקיים כדי שהם ישתתפו בקורס פייתון לנוער. קודם כל, צריכה להיות להם גישה טכנולוגית למחשב או לטבלט שמחוברים לרמקולים, כדי שתהיה להם אפשרות לשמוע את ההסברים של הקורס. אין צורך במחשב חזק או מתקדם במיוחד, אבל הוא כן צריך לעבוד בצורה תקינה.

מעבר לזה, כדי לעמוד בהצלחה במשימות הקורס הילדים צרכים לדעת לתפעל את המחשב, לפחות ברמה בסיסית. בנוסף, בגלל שתכנות מתבצע באנגלית וכולל מושגים בשפה האנגלית, הילדים שמשתתפים בקורס צרכים שתהיה להם שליטה מסוימת באנגלית.

מה מקבלים בסוף הקורס?

הורים רבים שרושמים את הילדים שלהם לקורס פייתון שואלים, מה בעצם הכלים שיהיו לילדים אחרי שיסיימו את הקורס בהצלחה? קודם כל, הילדים יזכו להכיר ולהתנסות באופן מעשי בתכנות בפייתון, מה שיתן להם גם בסיס מעולה כדי ללמוד שפות תכנות אחרות. חוץ מזה, קורס פייתון לילדים יעזור לשפר את ההבנה שלהם במתמטיקה, מה שיכול מאוד להשפיע על הציונים שלהם בבית הספר.
תיק עבודות
כל התנסות פרקטית בקורס אפשר לצרף לתיק עבודות שניתן יהיה להציג אחר כך. בדרך כלל, ככל שעבר יותר זמן מתחילת הקורס, כך היכולות של התלמיד משתפרות ותיק העבודות שלו הופך למרשים יותר. למשל, יש קורסי פייתון בהם הילדים בונים משחק מחשב משלהם בעזרת ידע שרכשו במהלך הקורס.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר