קורס פייתון מקיף

ינואר 7, 2024

אין תגובות

קורס פייתון אונליין בעברית מקיף, מלמד את הסטודנטים מאפס. הוא כולל נושאים רבים, המכשירים את הסטודנטים עד לרמה מקצועית ביותר, המאפשרת להם לספק תוצרים מעולים.

מה זה קורס פייתון מקיף?

קורס פייתון מתקדם, מלמד נושאים רבים, למשל: טיפוסים מובנים בשפה, או טיפוסים המוגדרים על ידי המשתמש, וכן עיבוד של טקסט, תכנות מונחה עצמים, ועוד. מכיוון שפייתון הוא שפה דינמית, קלה לשימוש, ולא דורשת זמן פיתוח ארוך, יש לה מעריצים רבים, והיא אהודה בקהל המפתחים.

למה להתחיל מפייתון?

פייתון היא שפה קלה יחסית, מכיוון שצורת הכתיבה שלה דומה לכתיבה בשפה האנגלית. התחביר שלה (מבנה הקוד) נקי ואלגנטי, קל לכתוב אותו ופשוט להבין. לכן היא מהשפות המועדפות על מפתחים.

הפייתון שפה מבוקשת

פייתון היא מהשפות המבוקשות בשוק התעסוקה הישראלי, מכיוון שהיא שימושית במגוון תחומי תעשייה: באקדמיה, בסייבר, בפיתוח אתרים, AI, אוטומציות, מוסדות חינוך, ועוד.

פייתון מתאימה לחסרי ידע קודם

כמו שאמרנו, פייתון היא שפה קלה ללמידה, וודאי לאנשים בעלי אנגלית טובה, או לכל הפחות בסיסית. מכיוון שהיא דומה יחסית לכתיבה באנגלית, היא מתאימה לאנשים, ללא רקע מקדים במדעי המחשב או פיתוח תוכנות ואפליקציות. הקורס הוא קצר יחסית, תוך כמה שבועות עד חודשים, ניתן להיכנס לשוק העבודה, אחרי הכשרה מעולה במכללת איקום.

קורס פייתון מקיף
פרופיל לסטודנט

קורס פייתון למתחילים מקיף, מקיף מתאים לכל מי שמעוניין ללמוד את הנושא. גם חסרי ידע קודם או נסיון, יכולים ללמוד ולהצליח מאוד. חשוב להדגיש כי מכיוון שמדובר בשפה שימושית בתעשיות רבות, התוצאה היא עתיד תעסוקתי מגוון, יצירתי ומספק במיוחד.

מכללת איקום שמחה להגיש לכם, קורס מקצועי מהשורה הראשונה, וכן עזרה בהשמה עם רשיון רשמי, מטעם משרד העבודה והרווחה. אנחנו איתכם עד חוזה העבודה, וגם אחריו.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר