קורס פיתוח משחקי מחשב לילדים

ספטמבר 17, 2022

אין תגובות

האינטרנט נמצא כיום בכל בית בישראל, שכן הקטנים שבחבורה מכירים את יסודות המחשב, ומגיל קטן הם יודעים להשתמש בו כיאות. הורים רבים, החוששים מסכנות האינטרנט, וכן שעות רבות של משחקי מחשב, מעוניינים כי הזמן המוקדש למחשב יהיה לתועלת.
מכללת איקום מכירה היטב את חשש ההורים, לכן היא הרימה את הכפפה, ופיתחה קורס פיתוח משחקי מחשב לילדים, שבקורס JAVA לנוער הילדים לומדים לפתח משחקי מחשב במגוון רחב של תוכנות, ועוזר להם לעתיד מקצועי.

למה כדאי שישלחו את הילדים לקורס כזה?

כיום הילדים מבלים מספר שעות לא מועט מול מחשב. הורים רבים היו שמחים לדעת כי בזמן שהם יושבים מול המחשב הם יכולים לנצל אותו לתועלת. קורס פיתוח משחקי מחשב לילדים מיועד לילדים החל מגיל תשע ועד 13 ללא ידע קודם. בקורס הילדים ילמדו את היסודות לפיתוח משחקי מחשב כך שבסופו של הקורס הם יוכלו לפתח משחקים בעצמם. הילדים נהנים מהלימודים בקורס לימודי סייבר לנוער אל ההנאה מצטרף גם השיקול הכלכלי שכן הם יכולים למכור משחקים שפיתחו בעצמם.

למה כדאי ללמוד במכללת איקום?

צוות מרצים מנוסה
צוות המרצים במכללה הוא צוות שנבחר בקפידה רבה, ומהמובילים בתחומם. הם מלמדים בשפה בהירה גם ללא ידע קודם בתחום ובגובה העיניים גם לילדים קטנים ומפשטים עבורם את ההגדרות המסובכות לשפתם.

קורס פיתוח משחקי מחשב לילדים
תוכנית לימודים

בכל קורס תכנות מחשבים לנוער, וגם בקורס פיתוח משחקי מחשב לילדים יש תוכנית לימוד מובנית ומסודרת, שהושקע בה עמל רב יחד עם שיטות לימוד מתקדמות ועם חומר לימודים המתעדכן לעיתים תכופות בהתאם לחידושים בתחום.

עזרה לתלמידים מתקשים

במידה והילד מתקשה, למכללה יש רשת חברתית אקדמית ייחודית מסוגה, שמטרתה לעזור לתלמידים מתקשים. הרשת פועלת 24 שעות ביממה, כמו כן הם יכולים ליצור קשרי פעולה, ולהכיר תלמידים אחרים.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימוד האקרים

לימוד האקרים

לימוד האקרים הוא תהליך שמיועד להקנות למשתתפים כישורים וידע הנדרשים כדי להבין ולהתמודד עם תחום הפריצה והאבטחה הדיגיטלית. בעולם המודרני, בו הסיכונים והאיומים הדיגיטליים הולכים

קרא עוד
האקר אתר

האקר אתר

האקר אתר הוא אדם בעל כישורים טכנולוגיים מתקדמים המתמחה בפריצה והגנה על אתרים. תפקידו של האקר אתר הוא לאתר פרצות אבטחה באתרי אינטרנט ולתקן אותן,

קרא עוד
מה זה האקר

מה זה האקר

ההבנה של המונח "האקר" התפתחה עם השנים, ויש לה משמעויות שונות בהתאם להקשר. האקר הוא אדם בעל מיומנויות טכניות מתקדמות המאפשרות לו לפרוץ ולהיכנס למערכות

קרא עוד
קורס סייבר online

קורס סייבר online

בשנים האחרונות, תחום הסייבר ואבטחת המידע הפך לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה. אנשים רבים מחפשים ללמוד את התחום ולהשתלב בו, ולא משנה אם הם

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר