קורס פיתוח תוכנה

מאי 14, 2022

אין תגובות

בשנים האחרונות קיים יותר ביקוש למפתחי תוכנה בשוק, כאלו שבקיאים במגוון רחב של טכנולוגיות ויכולים להפגין כישורים ומסוגלות. במכללת איקום לצד מגוון רחב של קורסים, תוכלו גם למצוא קורס פיתוח אתרים.

 

מה זה קורס פיתוח תוכנה?

בקורס פיתוח תוכנה לומדים את שפות התכנות הקיימות ומרחיבים את הידע והבקיאות בהם. לומדים גם כן על תהליכי פיתוח תוכנה, מערכות הפעלה קיימות ועוד. מטרת קורס פיתוח התוכנה היא להעביר את הלומדים הכשרה מקיפה ומקצועית אשר בסופה יוכלו להיות מפתחי תוכנה אשר עיקר עבודתם תהיה סביב התכנות ופיתוחה. לאדם הלומד פיתוח תוכנה ראייה רחבה ומקיפה של העבודה שצריכה להיעשות בשל התמקצעותו הנרחבת.

קורס פיתוח תוכנה

מדוע קורס פיתוח תוכנה במכללת איקום?

מכללת איקום היא מכללה למקצועות הדיגיטל וההייטק. המכללה פועלת בשיטת לימוד חדשנית שתואמת לסטודנט ושמה אותו במרכז. למכללת איקום רשת חברתית אקדמית בה ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים הכוללים שפות תכנות שונות, לימודיי הייטק ודיגיטל ועוד נושאים רבים. ביניהם תוכלו למצוא את קורס פיתוח תוכנה. הלימודים קורים הן באופן פרונטלי והן באופן דיגיטלי בליווי צוות מורים מקצועי שמבטיח את הצלחת התלמיד. 

 

במכללת איקום, במידה ותעשו את ההכשרה כהלכה, תוכלו לקבל בסופה תעודת מקצוע. קורס מפתח תוכנה נמצא תחת ספק משרד הביטחון ובנוסף בעל אישור בינלאומי. דבר זה מהווה מקפצה ויכולת השתלבות גדולה יותר בעולם ההייטק. מעבר להכשרה המקיפה והידע הנרכש בקורס פיתוח אפליקציות שרוכשים, והליווי הצמוד על ידי צוות מורים מקצועי, קבלת תעודה מוכיחה את ההצלחה ועוזרת להתברג בצורה טובה יותר בשוק העבודה.

 

קורס פיתוח תוכנה מציע מגוון רחב של נושאים שבהם מעמיקים לאורך הקורס ומציע סביבת לימודים פוריה ומעניינת שבסופה הסטודנט יקבל את הכלים להצלחה המירבית בתור מפתח תוכנה.

 

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר