קורס ראייה ממוחשבת

יולי 25, 2023

אין תגובות

קורס ראייה ממוחשבת עוסק באחד הנושאים החמים שקיימים היום בתעשיית ההייטק בארץ ובעולם. אם זה נשמע לכם כמו סינית, הגיע הזמן שתכירו את אחד התחומים שעומדים לשנות את העולם.

מה זה ראייה ממוחשבת?

ראיית ממוחשבת (Computer Vision) היא תת תחום בתוך תחום הבינה מלאכותית, אשר מתעסק בפיתוח מודלים ואלגוריתמים המאפשרים למחשב לתפקד כמו בן אדם בזיהוי וניתוח תמונות או וידאו. המטרה העיקרית של ראיית ממוחשבת היא לספק למחשב את היכולת לראות, להבין ולפענח את התוכן הוויזואלי שבתמונות או בסרטונים.
נסו רגע להיזכר בבקשות המוזרות של אתרים מסוימים על כך שתזהו רמזורים, מעברי חציה ורכבים. המטרה של המבחנים הללו הייתה להצליח לזהות פריצות שמבוצעות על ידי תוכנות שונות, וזאת עקב המגבלה שלהן בזיהוי תמונות. כעת, זה עשוי להשתנות.

קורס ראייה ממוחשבת
מה קורה בתוך המחשב שלנו?

הפעולות מבוצעות דרך שימוש במגוון של טכניקות ואלגוריתמים, כולל תהליכים של עיבוד תמונה, מיפוי עצמים, זיהוי פנים, סיווג תגובות לתוכן חזותי, זיהוי תנועה, ועוד. ראייה ממוחשבת משמשת במגוון רחב של יישומים, כולל תחומים כמו רובוטיקה, מערכות ביטחון, תקשורת חזותית, רכבים עצמאיים, רפואה, ועוד.

איך זה רלוונטי אליכם?

בעולם שבו כל חברה ועסק מתקדמים לשימוש בבינה מלאכותית, לראייה הממוחשבת צפויה השפעה אדירה על יכולתן של חברות הענק להשאיר את הלקוחות שלהן מרוצים. קורס ראייה ממוחשבת פותח דלת לעולם הזה בטרם ייפול האסימון לעוד מועמדות ומועמדים רבים כי עליהם להשקיע בו ובמהרה.
מכללת איקום הינה מכללה ללימוד מקצועות הבינה המלאכותית וההייטק, ונחשבת לאחת המכללות המובילות בישראל. במכללה מלמדים בשיטה ייחודית וחדשנית המבוססת על היכרות מעמיקה וקשר ישיר לשוק ההייטק והבינה המלאכותית בארץ ובעולם, כך שמיד עם סיום לימודי בינה מלאכותית ניתן להשתלב בעבודה בתחום.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר