קורס שיווק דיגיטלי לבעלי עסקים

נובמבר 30, 2023

אין תגובות

קורס שיווק דיגיטלי אונליין לבעלי עסקים, הוא קורס המיועד לבעלי עסקים, המעוניינים ללמוד את הכלים והטכניקות הדרושים, כדי לקדם את העסק שלהם באינטרנט, בעצמם.

מה כולל קורס שיווק דיגיטלי לבעלי עסקים?

קורסים אלה, מכסים מגוון רחב של נושאים. החל מיסודות השיווק הדיגיטלי, ועד ליישומים מתקדמים. תוכנית הלימודים משתנה, בהתאם למוסד הלימודים ולמסלול הלימודים הספציפי. אך באופן כללי היא כוללת כמה נושאים קבועים.

קורס שיווק דיגיטלי לבעלי עסקים
מבוא לשיווק דיגיטלי

הנושאים הנלמדים בחלק זה, כוללים את ההיסטוריה, העקרונות, האתגרים וההזדמנויות של השיווק הדיגיטלי. בעלי העסקים, ילמדו גם על המושגים הבסיסיים של השיווק, כגון קהל יעד, מסר, ואסטרטגיה. הם ילמדו גם על האופן שבו, השיווק הדיגיטלי שונה משיווק מסורתי.

שיווק באינטרנט

בחלק זה של קורס שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים, בעלי העסקים ילמדו על אסטרטגיות שיווק באינטרנט. הם ילמדו על קידום אתרים (SEO), קידום ממומן (PPC), שיווק תוכן, שיווק ברשתות חברתיות, ועוד. הם גם ילמדו כיצד לבחור את אסטרטגיית השיווק המתאימה ביותר לעסק שלהם, ולקמפיין הספציפי.

שיווק במובייל

זהו האופן שבו אנשים משתמשים במכשירים ניידים. בעלי העסקים ילמדו כיצד ניתן להשתמש במובייל, על מנת לשיווק מוצרים ושירותים. כמו כן, גם על הטרנדים האחרונים, בתחום השיווק במובייל.

ניתוח והסקת מסקנות

חלק זה ידון בחשיבות של מדידה וניתוח. הם ילמדו כיצד למדוד את יעילות הקמפיינים השיווקיים. הם גם ילמדו כיצד להשתמש בנתונים, לקבלת החלטות שיווקיות.

למה הקורס חשוב לבעלי עסקים?

קורס שיווק דיגיטלי באינטרנט לבעלי עסקים, הוא כלי חשוב, לבעלי עסקים המעוניינים לפתח את העסק בעצמם, או להבין מה משרד הפרסום שלהם עושה, להנחות ולכוון אותו. הקורס מקנה את הידע והכלים הדרושים, כדי להצליח בכך.

איקום מציעה לכם, קורס שיווק דיגיטלי לבעלי עסקים מהשורה הראשונה. צרו איתנו קשר.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר