קורס תכנות להייטק

אפריל 21, 2023

אין תגובות

האסוציאציה הראשונה שיש למי ששומע את המילה "הייטק", היא ברוב המקרים "תכנות". בגלל שהמוצר שמציעות מרבית חברות ההייטק הוא דיגיטלי, למשל שירות שניתן אונליין או אפליקציה, מי שמייצר את המוצר הזה הם מתכנתי מחשבים. קורס תכנות להייטק מכשיר את העובדים המבוקשים ביותר בענף ההייטק. מי שמסיים קורס תכנות איכותי, יכול להשתלב בתעשייה הרווחית ביותר בישראל.

מה לומדים בקורסי תכנות להייטק?

קורס תכנות, כשמו כן הוא, נועד ללמד אתכם לתכנת. פעולת התכנות עצמה מחייבת היכרות עם הכתיבת קוד בשפות תכנות שונות, כמו ג'אווה סקריפט, פייתון, סי שארפ ועוד. בנוסף, צריך להיות בעלי יכול חשיבה חדשנית וכושר פתרון בעיות (תכונות אלו בדרך כלל מתחדדות במהלך הקורס).

קורס תכנות להייטק
איך בוחרים קורס תכנות להייטק שיתאים לכם?

קורס התכנות PHP שתירשמו אליו צריך להתאים לכם מכמה בחינות, וקודם כל מבחינת הרמה המקצועית שאתם נמצאים בה. אם אתם מתחילים בתחום, תצטרכו למצוא קורס שמקנה הכשרה מאפס. מצד שני, אם יש לכם רקע קודם בתכנות מחשבים ואתם רוצים לרכוש ידע מתקדם, חפשו קורס שעונה על הצורך הזה.

למה שווה לכם ללמוד תכנות?

השכר ההתחלתי של רוב המתכנתים הוא בין 9-13 אלף ש"ח בחודש. אחרי שתצברו ניסיון בתחום, השכר יעלה למשכורת שנעה בין 20-30 אלף ש"ח בחודש. כמובן שאם תהיו מומחים בתחום שלכם, או תתקדמו לתפקיד בכיר או ניהולי, יהיה לכם פוטנציאל להרוויח סכומים גבוהים יותר שעשויים להגיע גם ל- 35-40 אלף ש"ח בחודש.

אם אתם רוצים לעשות את הצעדים הראשונים שלכם בעולם התכנות אבל לא יודעים מאיפה להתחיל, הצטרפו לקורס תכנות להייטק של מכללת איקום. אצלנו תקבלו הכשרה מקצועית איכותית בעזרת מרצים מנוסים, חומרי לימוד איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר