קורס תכנות לימודי תעודה

מרץ 22, 2023

אין תגובות

לימודי תעודה בקורס תכנות יכולים להתאים מאוד למי שרוצה ללמוד לכתוב קוד, אבל לא מעוניין להרשם ללימודי תואר ראשון במדעי המחשב או בהנדסת תוכנה. למעשה, יש מגמה ברורה של צעירים שמעדיפים לימודי תעודה הייטק על פני לימודי תואר ראשון בתחום המחשבים, ויש לכך מספר סיבות.

מה עדיף: תואר ראשון או לימודי תעודה בתכנות?

לא חייבים תואר ראשון בשביל לעבוד כמתכנתי מחשבים. בניגוד למקצועות אחרים כמו סיעוד או ראיית חשבון, בהם חייבים להשלים תואר בשביל לעסוק בתחום, זה לא המצב בענף ההייטק. מה שנחשב זה היכולות שלכם, הידע, הניסיון וההיכרות עם שפות התכנות השונות. במילים אחרות, פחות משנה מה כתוב לכם על התעודה ויותר משנה מה שיש לכם להציע.

מתכנת עם תואר ראשון ומתכנת שסיים קורס מקיף יכולים לעבוד באותו התפקיד ולקבל את אותה המשכורת. מכיוון שלימודי תעודה מסתיימים מהר יותר ומאפשרים לסטודנטים לצאת לשוק העבודה בשלב מוקדם יותר – צעירים רבים בוחרים ללמוד קורס תכנות מחשבים במקום תואר ראשון.

קורס תכנות לימודי תעודה
היקף של קורס תכנות

קורס תכנות יכול להיות קצר ובסיסי, בינוני ומעשיר או ארוך ומקצועי – החל מחודשים בודדים ועד שנה ויותר. אם תחפשו, סביר להניח שתמצאו קורס תכנות בכל היקף אפשרי, ולכן השאלה המרכזית היא, מה אתם מחפשים.

אם אתם מתעניינים בקורסים בתחום הדיגיטל, הכירו את הקורסים החדשניים של מכללת איקום. יש לנו את הקורסים הבאים: סייבר, בדיקות תוכנה, פיתוח תוכנה full-stack, פיתוח אפליקציות, בינה מלאכותית, כתיבת קוד ופיתוח תוכנות בשפות התכנות פייתון, ריאקט, PHP ועוד.

מציאת עבודה אחרי סיום לימודי תעודה בקורס תכנות

רוב הסטודנטים שנרשמים לקורס תכנות רוצים לקבל תעודה ולהתחיל לעבוד בתחום. למכללת איקום יש רישיון השמה מטעם משרד העבודה והרווחה, ואנחנו עוזרים לבוגרים שלנו למצוא עבודה במקצוע שלמדו באחת מחברות האונליין או ההייטק בישראל.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר