קורס תכנות לנוער בקיץ

אוגוסט 1, 2022

אין תגובות

החופש הגדול זה הזמן בו הילדים והנוער כבר לא הולכים לבית הספר. זה הזמן שלכם כהורים לתכנן להם חלופה לשגרת בית הספר. אפשר לנוח ולטייל עם כל המשפחה. ובו בזמן זו הזדמנות פז לגרום לילדים להתעניין בתחומי עניין נוספים\ שעוד לא התנסו בהם בעבר או שהתנסו ורוצים כעת חוויה מתקנת. קורס תכנות לנוער בקיץ מציע תכנית מקוצרת של לימודי יסודות התכנות ועניין של התחום. בניית משחקים, בניית אתרים ואפליקציות. לימוד שפות תכנות חדשות ולהבין איך המחשב עובד.

איך משפיע קורס תכנות לנוער בקיץ?

כפי שידוע לכל, גיל הילדות הוא הגיל האולטימטיבי כדי ללמוד דברים חדשים ולהתפתח. עם זאת, לא כל ילד מגלה עניין באותם הדברים בכל עת. ישנם ילדים אשר ייקח להם זמן לפתח רצינות ומוטיבציה כלפי תחביב חדש. גיל ההתבגרות הוא עדיין כלול בטווח הגילאים בהם ניתן לפתח כישורים בקלות לפחות כמו בגיל הילדות. בזמן החופש הגדול, ניתן לעניין את הנוער שלא מעוניין לקחת חלק בקייטנות. כמו גם, ליעל את הזמן הזה ללימוד משהו חדש שיכול להיות שיתחבר אליו, כיוון שהוא מהווה אתגר אינטלקטואלי ומעורר מחשבה הגיונית רבה. קורס לימודי סייבר לנוער אונליין בקיץ מאפשר לילד להרגיש בוגר. ועדיין להתלהב מהדברים שנחשבים ילדותיים בעיניו כמו משחקי מחשב, פיתוח מיומנות התכנות מחזקת ומשפרת באורח פלא את הדימוי העצמי והבטחון העצמי בעיניו.

קורס תכנות לנוער בקיץ

במה תורם קורס תכנות לנוער בקיץ?

קורס סייבר לנוער בקיץ מאפשר לילד להיחשף ולקבל טעימה קטנה ורחבה ממגוון נושאים שמהווים בסיס לעולם התכנות. באמצעות כך לייצר סקרנות ומוטיבציה למתבגר. כיוון שמדובר בדור העתיד ובמקצוע מתפתח וחדש זה מקנה לנוער של היום את הכלים להתנהלות נכונה באינטרנט. יכולת לדעת כיצד כדאי לאבטח את הנתונים האישיים במחשב. נוסף על כך, כשמדובר על בני נוער, הם נמצאים בגיל שקרוב מאוד לתהליך הקליטה לצבא. ידע בעולם התכנות יסיע להגיע ליחידות סייבר מובחרות. מכללת איקום מפעילה קורסים לבני נוער גם בקיץ על מנת לתת טעימה מכלל הנושאים שיש תוך מתן נגישות מלאה לקורסים לא רק במהלך הקיץ אלא גם במהלך כל השנה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימודי ai: התחלה מוצלחת

לימודי ai: התחלה מוצלחת

התחום של בינה מלאכותית (AI) הפך לאחד מהתחומים המבוקשים והמשפיעים ביותר בטכנולוגיה של ימינו. לימודי AI יכולים לפתוח דלתות רבות ולהעניק יתרון משמעותי בשוק העבודה

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר