קורס AI למעצבים

ספטמבר 23, 2023

אין תגובות

קורס AI למעצבים הפך להיות בגדר חובה עבור מי שרוצים להתמודד בשוק העיצוב התחרותי. בעוד שחלק מנשות ואנשי המקצוע כבר מזמן משתמשים בכלי הבינה המלאכותית על מנת לעצב במהירות וברמה גבוהה ביותר, מי שלא ישכילו לרכוש את הידע פשוט צפויים להישאר מאחור ולהפוך לפחות ופחות רלוונטיים.

מהפכת הבינה המלאכותית

כפי שלומדים במבוא לקורס AI (בינה מלאכותית) למעצבים, מהפכת הבינה המלאכותית שינתה את העולם והשנים 2022 – 2023 ייזכרו לנצח כשנים הקריטיות בהן הכלים העיצוביים החדשניים שהביאה איתה מהפכת ה-AI הפכו לנחלת הכלל.
הכח הייחודי של מערכות העיצוב תוצרת הבינה המלאכותית טמון ביכולת שלהם להפוך מלל פשוט ליצירת אומנותית במגוון אין סופי של סגנונות. בעוד שפעם סקיצה דרשה שעות או ימים של עבודה מוקפדת, כיום מספיקה חצי שעה כדי לייצר כ-10 סקיצות שונות על מנת להגיע עם תיק עבודות מלא ללקוח ולאפשר לו לבחור מתוכן.

קורס AI למעצבים
מה לומדים?

בקורס בינה מלאכותית אונליין למעצבים תחילה מבצעים היכרות עם הכלים המתקדמים ביותר בשוק, ולאחר מכן צוללים לכל כלי וכלי תוך תרגול ויצירת סקיצות. כמו כן, עורכים סימולציות הכוללות דימוי מפגש עם לקוח או עם מראיין למשרת עיצוב בחברות המובילות במשק, וכך מתאמנים לא רק על יכולות העיצוב, אלא גם על יכולות הסגירה.
בנוסף, לומדים את הרובד החוקי והאתי בעבודה עם בינה מלאכותית על מנת שלא להיות מואשמים בהעתקה כפי שקורה למעצבות ומעצבים רבים שפועלים עצמאית וללא ידע על הנושא.

כיצד כדאי ללמוד?

מכללת איקום היא המכללה החדשנית והמובילה ללימוד מקצועות ההייטק והדיגיטל בישראל, ובמסגרת לימודיה תוכלו לקחת קורסים בבינה מלאכותית ועיצוב על מנת להפוך למעצבות ומעצבים מובילים ומפותחים, כפי שנדרש ממי שמבקשים לעסוק בתחום בשנה 2023 בואך 2024.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אתיקה סייבר

סייבר ואבטחת מידע מה זה

בימינו, כאשר האינטרנט והטכנולוגיה נמצאים בכל פינה בחיינו, הביטויים "סייבר" ו"אבטחת מידע" נשמעים לעיתים קרובות, אך לא תמיד ברור מה המשמעות המדויקת שלהם. במאמר זה

קרא עוד
סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

סייבר ואבטחת מידע כמה עולה

בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות, סייבר ואבטחת מידע הפכו לתחומים קריטיים בכל ארגון. השאלה "כמה עולה קורס סייבר ואבטחת מידע?" מעסיקה רבים שמתעניינים בתחום זה.

קרא עוד
קורס סייבר מתקדם

קורס סייבר מתקדם

בעולם המודרני שבו המידע הוא הנכס היקר ביותר, היכולת להגן על המידע הזה מפני איומים שונים היא חיונית. קורס סייבר מתקדם מציע הזדמנות לאנשי מקצוע

קרא עוד
קורס מתכנת אתרים

קורס מתכנת אתרים

העידן הדיגיטלי שבו אנו חיים מציב דרישות חדשות למקצועות טכנולוגיים, ואחד מהמקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מתכנת אתרים. קורס מתכנת אתרים מציע מסלול הכשרה מקיף

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר