קורס Java מחיר

דצמבר 20, 2023

אין תגובות

מחיר קורס Java אונליין, נקבע לפי הערך שמקבלים הסטודנטים. כמה הוא מקצועי, איזו רשת תמיכה הם מקבלים, מי המרצים, ועוד. אך למעשה, ככל שהסטודנטים יוצאים מהקורס מקצועיים יותר, כך הם מכסים את עלותו מהר יותר, בפיתוח אפליקציות מבוקשות למובייל, ועוד.

מה זה פיתוח אפליקציות למובייל?

פיתוח אפליקציה למובייל, מיועד לשימוש בניידים ובמכשירים לבישים. אפליקציה למובייל, מיועדת לסמארטפונים שונים, טאבלטים מבוססי אנדרואיד ומכשירים חכמים אחרים.

סוגי אפליקציות למובייל

ישנם שלושה סוגים של אפליקציות לסמארטפון. חשוב לדעת: ככל שהאפליקציה טובה ומקצועית, כך יקבל בוגר קורס Java למתחילים, מחיר גבוה יותר עבורה. איקום מכשירה את הסטודנטים שלה לכך, וברשת החברתית האקדמית של איקום, אפשר להתייעץ בכל זמן הפיתוח.

קורס java מחיר
אפליקציית נייטיב

מיועדת למערכת הפעלה אחת. או IOS, או אנדרואיד. אם רוצים לכתוב לשתי מערכות ההפעלה, יש צורך לכתוב אפליקציות נפרדות. זהו חסרון, אך המעלה הגדולה שלו, היא שכך ניתן לנצל את כל הפונקציות הקיימות במערכות ההפעלה, לטובת האפליקציה עצמה. מכיוון שלכל מערכת הפעלה יש מאפיינים משלה, אפליקציית נייטיב מאפשרת למשתמש, להנות במקסימום מהיתרונות של היישום.

אפליקציה היברידית

זוהי אפליקציה שפותחה פעם אחת, והיא מתאימה לכמה מערכות הפעלה. תהליך כזה חוסך זמן רב, מכיוון שהאפליקציה פותחה פעם אחת בלבד, והיא זולה יותר. מצד שני, היא בעלת ביצועים פחות טובים, והיא לא יכולה להשתמש בכל ביצועי המכשיר. חשוב לציין כי לאפליקציה היברידית, לא משתמשים בשפת java.

אפליקציית אינטרנט

מכונה גם אפליקציית/ יישום אינטרנט/ רשת, ובכל אחת מהווריאציות המתאימות. זהו יישום שמשלב תוכנה ואתר יחד. האפליקציה פועלת בדפדפן, ומותאמת לכל סוגי המובייל, כמו כל אפליקציה. יש לה יתרונות רבים, כמו מהירות, עבודה גם ללא חיבור לרשת, התקנה פשוטה וקלה, ועוד.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימוד האקרים

לימוד האקרים

לימוד האקרים הוא תהליך שמיועד להקנות למשתתפים כישורים וידע הנדרשים כדי להבין ולהתמודד עם תחום הפריצה והאבטחה הדיגיטלית. בעולם המודרני, בו הסיכונים והאיומים הדיגיטליים הולכים

קרא עוד
האקר אתר

האקר אתר

האקר אתר הוא אדם בעל כישורים טכנולוגיים מתקדמים המתמחה בפריצה והגנה על אתרים. תפקידו של האקר אתר הוא לאתר פרצות אבטחה באתרי אינטרנט ולתקן אותן,

קרא עוד
מה זה האקר

מה זה האקר

ההבנה של המונח "האקר" התפתחה עם השנים, ויש לה משמעויות שונות בהתאם להקשר. האקר הוא אדם בעל מיומנויות טכניות מתקדמות המאפשרות לו לפרוץ ולהיכנס למערכות

קרא עוד
קורס סייבר online

קורס סייבר online

בשנים האחרונות, תחום הסייבר ואבטחת המידע הפך לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה. אנשים רבים מחפשים ללמוד את התחום ולהשתלב בו, ולא משנה אם הם

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר