קורס JavaScript למתחילים

ספטמבר 23, 2023

אין תגובות

קורס JavaScript למתחילים הוא כנראה אחת ההחלטות הכי טובות שאתם יכולים לעשות אם אתם מעוניינים להשתלב בתעשיית ההייטק בישראל. JavaScript נחשבת לשפה פופולרית ושימושית במיוחד, ואם אתם מעוניינים להשתלב בתחום בניית האפליקציות זו לחלוטין תחילת הדרך מבחינתכם.

מה לומדים בקורס?

בקורס Java למתחילים לומדים את היסודות הבסיסיים של השפה ואת אופן השימוש בה לפיתוח אפליקציות ותכנים אינטראקטיביים בצד הלקוח (Client-Side) של האינטרנט. כלומר, לומדים לפתח את החלק אותו פוגש המשתמש באפליקציה, דבר שמשפיע ישירות על הפופולריות של המוצר הסופי ושל כמות המשתמשים בו.
במסגרת למידת היסודות של השפה נלמדים התחביר, הסינטקס והמבנים הבסיסיים של JavaScript, כולל הגדרת המשתנים, סוגי הנתונים, פונקציות, תנאים ולולאות. אם אתם קוראים ולא ממש מבינים תדעו שאין מה להיבהל, ככה זה כשאתם עדיין מחוץ לתעשייה. תוך זמן קצר מתחילת הלימודים לא רק שתדעו מה הדברים אומרים, תדעו גם להשתמש ולעבוד איתם.
בהמשך תלמדו על ממשק המשתמש (DOM או Document Object Model). בתוך כך על איך לגשת, לשנות ולפרט את מבנה הדף האינטרנט באמצעות JavaScript. או במילים יותר פשוטות, על האופן שבו אתה משנים את התוכן הגרפי והאינטראקטיבי בדף האינטרנט.

קורס JavaScript למתחילים
ומה עוד?

קורס JavaScript HTML CSS למתחילים יוציא אתכם כשירים להשתלב בשוק ההייטק, ובנוסף למה שכבר נכתב תלמדו על אירועים ותגובות (למשל למה גורמת לחיצת כפתור או מה נדרש להזנת טקסט), על פונקציות ושימוש בספריות (למשל על אופן יצירת וקריאת פונקציות של ספריות חיצוניות באפליקציה), על שימוש APIs (פרוטוקולים הכוללים נתונים משרתים חיצוניים) ושילובם במוצר, על טיפול בשגיאות וביצוע תיקונים תוך כדי תנועה, ועוד ועוד.

כיצד כדאי ללמוד?

מכללת איקום קבעה סטנדרט חדש ללימוד JavaScript ולטיוב לימודי ההייטק והדיגיטל בישראל. בנוסף לשיטה החדשנית, בוגרות ובוגרי המכללה נהנים מהרשת החברתית האקדמית וממערך ההשמה המיוחד במכללה, בעזרתו מוצאים הבוגרים את העבודה הראשונה שלהם במהירות אדירה ביחס למקובל בשוק.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימוד האקרים

לימוד האקרים

לימוד האקרים הוא תהליך שמיועד להקנות למשתתפים כישורים וידע הנדרשים כדי להבין ולהתמודד עם תחום הפריצה והאבטחה הדיגיטלית. בעולם המודרני, בו הסיכונים והאיומים הדיגיטליים הולכים

קרא עוד
האקר אתר

האקר אתר

האקר אתר הוא אדם בעל כישורים טכנולוגיים מתקדמים המתמחה בפריצה והגנה על אתרים. תפקידו של האקר אתר הוא לאתר פרצות אבטחה באתרי אינטרנט ולתקן אותן,

קרא עוד
מה זה האקר

מה זה האקר

ההבנה של המונח "האקר" התפתחה עם השנים, ויש לה משמעויות שונות בהתאם להקשר. האקר הוא אדם בעל מיומנויות טכניות מתקדמות המאפשרות לו לפרוץ ולהיכנס למערכות

קרא עוד
קורס סייבר online

קורס סייבר online

בשנים האחרונות, תחום הסייבר ואבטחת המידע הפך לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה. אנשים רבים מחפשים ללמוד את התחום ולהשתלב בו, ולא משנה אם הם

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר