קורס QA לנשים חרדיות

אפריל 21, 2023

אין תגובות

קורס QA לנשים חרדיות זו אפשרות מתאימה מאוד בשביל מי שרוצה לרכוש מקצוע מבוקש בעולם ההייטק ולפרנס את משפחתה בכבוד. אפילו מי שאין לה את הרקע המתאים למקצוע טכנולוגי, יכולה להצטרף לקורס שמונגש לאוכלוסיה החרדית ולצאת לדרך מקצועית חדשה כבודקת תוכנה בחברת הייטק.

מה זה בדיקות תוכנה QA?

בדיקות תוכנה נדרשות לכל מוצר דיגיטלי באשר הוא. אם יוצרים משהו חדש, מוסיפים תכונות שלא היו קודם או כחלק מתחזוקה קבועה, תמיד כדאי שיהיה איש צוות אחד (לפחות) שמבין בבדיקות תוכנה. בחברות קטנות במיוחד מתכנתי מחשבים שכותבים את הקוד עושים גם את הבדיקות. עם זאת, בדרך כלל יש שאיפה להפריד את תחום הבדיקות מתחום התכנות, בין היתר בשביל שיהיה מישהו נפרד עם מבט חיצוני, ולא המתכנת שכתב את הקוד, שיבדוק האם יש בעיות עם המוצר.

במכללת איקום ניתן ללמוד קורס QA אוטומציה מתקדם בתחומי דיגיטל רבים, כולל בדיקות תוכנה. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לאינספור תלמידים מרוצים וללמוד מהמרצים המובילים במשק.

קורס QA לנשים חרדיות
למי מתאים ללמוד קורס QA?

במשפחות חרדיות רבות הנשים הן המפרנסות העיקריות ולכן, עבודה טובה עם משכורת מתגמלת יכולה לעשות הבדל משמעותי מאוד באיכות החיים של כל המשפחה. קורס QA לנשים חרדיות מתאים לנשים שרוצות ללמוד תחום חדשני שיעזור להן להשתלב בתעשיית ההייטק הישראלית.

בשביל להצליח בקורס QA אונליין בדרך כלל צריך הבנה בסיסית באנגלית ויכולות מתמטיות מסוימות, אבל לא מדובר במקצוע טכנולוגי שדורש בגרות של 5 יחידות לימוד בתחומים האלו. דלתות המקצוע פתוחות גם בפני מי שלמד בבית ספר ללא לימודי ליבה. זה בזכות העובדה שחלק ממוסדות הלימוד מאפשרים לתלמידים להירשם למכינה שמשלימה להם את הידע החסר במתמטיקה ואנגלית אשר נדרש כדי לסיים את הקורס בהצלחה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר