קורס QA מומלץ

נובמבר 7, 2021

אין תגובות

קורס QA מומלץ יהא זה המציע לתלמידיו את ההכשרה המקצועית המדויקת והמתאימה ביותר למצב בשווקים. המציאות היא, שהתחום קיים זה כמה וכמה שנים, ובתעשייה המתפתחת במהירות (זו של ההייטק), סביר ואפשר לצפות שנושאים ודגשים מיושנים יכולים להתעדכן, ואם לא מעדכנים אותם במסגרות הלימוד – הניסיון ללמד אותם פשוט יהיה לא רלוונטי. אי לכך ובהתאם לזאת, קורס מומלץ יהא זה המציע דגשים מעודכנים. במכללת איקום מעדכנים את חומרי הלימוד בכל התחומים כולל לימודי QA באופן שוטף. זאת על מנת לספק לתלמידים מידע עדכני שיסייע להם ללמוד את הבסיס ולהשתלב בשוק העבודה של אותו תחום.

קורס QA מומלץ – לכל אחד דגשים שלו

מעבר לכך, ניתן לבדוק מה כל מקום לימוד מציע. קורס QA מומלץ עלול להיות זה המציע חוויה מקוונת. במכללת איקום, לדוגמה, ניתן ליהנות מספריית VOD, שבאה לקראת התלמיד. כמו גם, מרשת חברתית, המאפשרת חיבור בין תלמידים ואנשים שנרשמו, ואפילו צפייה בשידורים חיים. מעבר לכך, קורס QA, מטעם המכללה, מפוקח על ידי משרד הביטחון, ומחזיק באישור בינלאומי. על כן, לכל קורס ובכל מקום לימוד יש יתרונות ודגשים ועל התלמיד הפוטנציאלי לזהות עבור עצמו את המקום המתאים עבורו ללמידה. 

קורס QA מומלץ – שילוב בין העולמות

דגש נוסף, שנוכל לתת לגבי תחום ה-QA, יכול להיות ההבחנה בין סוגים ידניים לסוגים אוטומטיים. מתוך הרצון להוציא מוצרים לשוק, ולהריץ אותם כדרך תהליכי הבטחת איכות מהירים יותר נוצרו תהליכי אוטומציה, המאפשרים לקצר בדיקות הבטחת איכות באופן ניכר. על תהליכים אלו תלמדו בהרחבה בקורס בדיקת תוכנה עדכני ומקיף במכללה. יש שיגידו, שבדיקות ידניות שעלולות לקחת ימים ושבועות, יכולות לקחת כשעות ואפילו דקות – כדרך סוג זה של בדיקות איכות. למעשה, מכללת איקום מאפשרת ללמוד אף את הסוג הידני והן את הסוג האוטומטי, במסגרת הקורס המוצע. על כן, קורס QA מומלץ עלול להיות זה שמציע את הכשרה המשלבת בין העולמות, באם זה רובד שהתלמיד מעוניין ללמוד טרם העיסוק המקצועי בדבר.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

לימודי ai: התחלה מוצלחת

לימודי ai: התחלה מוצלחת

התחום של בינה מלאכותית (AI) הפך לאחד מהתחומים המבוקשים והמשפיעים ביותר בטכנולוגיה של ימינו. לימודי AI יכולים לפתוח דלתות רבות ולהעניק יתרון משמעותי בשוק העבודה

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר