קורס QA מחיר

יוני 15, 2023

אין תגובות

ישנן המון דרכים ללמוד מיומנויות כיום, אבל לרוב כדי שתוכלו באמת לעבוד במה שאתם לומדים כדאי שתלמדו את זה במקום טוב. אלא שכיום כבר לא חובה לבזבז עשרות רבות של אלפי שקלים ומספר שנים כדי ללמוד, בואו לשמוע יותר על קורס בודקי תוכנה QA ומחיר.

מה עושים בקורס?

כאמור, היום כבר לא חובה לבזבז 3-4 שנים מהחיים ובין 40,000 ל-120,000 ₪ על תואר במדעי המחשב. במקום זאת, ניתן לבצע הכשרות ממוקדות בסדר גודל של 300 שעות לימוד, וכך להגיע הכי מוכנים שאפשר לתפקידים הספציפיים בהם אתם מעוניינים.
היתרון הגדול של שיטת הלימוד טמון בכך שלא מבזבזים זמן על דברים שאינם רלוונטים להפיכתכם לנשות ואנשי המקצוע הכי טובים בשוק למשרות הג'וניור. כלומר, בקורס QA אונליין תוכלו ללמוד בצורה יעילה ומהירה כיצד להפוך לבודקי תוכנה ולהשתלב בצוות QA במהירות.
זכרו, מוסדות הלימוד "הקלאסיים" ובמיוחד האוניברסיטאות הם קודם כל מוסדות מחקר, ומכאן הביקורת הרבה שיש למעסיקים הגדולים במשק עליהם, הבוגרים מסיימים אמנם עם ידע נרחב על הרקע, אך יוצאים ללא המיומנויות החשובות באמת למי שמעוניין לקבל אותם לעבודה.

קורס QA מחיר
מה עושים בסוף הלימודים?

דבר נוסף שחשוב מאוד לדעת על לימודי QA ועל יתר המקצועות המבוקשים בתעשיית ההייטק בישראל, הוא שאת המעסיקים פחות מעניין מי אתם, מאיפה באתם, ואיפה אתם גרים. מעניינים אותם בעיקר שלושה דברים: הניסיון שלכם, היכולות המקצועיות שלכם ויחסי האנוש שלכם.
לכן במכללת איקום ללימוד מקצועות ההייטק, הושקעו כספים אדירים במרכז השמה ובנשות ואנשי HR מהמובילים בשוק. כך, תוכלו להעלות בצורה משמעותית ביותר את הסיכויים שלכם למצוא את המשרה הראשונה, וממנה כבר תראו שהשמיים הם הגבול.
אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, לשמוע על שיטת הלימוד המתקדמת, הרשת החברתית האקדמית ועל המחיר לקורס לימודי QA מומלץ.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר