קורס qa סילבוס

אפריל 4, 2022

אין תגובות

בכתבה זו נדבר על קורס qa סילבוס. כשאנחנו מדברים על סילבוס, אנחנו מדברים על מתאר לימודים מאוד ספציפי וייעודי למוסד לימודים מסוים. אם אנחנו מדברים על הסילבוס של מכללת איקום הרי שאנחנו מוצאים לנכון לציין מתאר מאוד ספציפי של חומרים. בכתבה זו נשתדל לסקור בגדול מה יכול להופיע בקורס.

קורס qa סילבוס במכללת איקום?

ועם זאת, בכל רגע נתון ניתן להיכנס לאתר מכללת איקום ופשוט להסתכל על הסילבוס המוצע. סביר שאם יתעדכן אז גם יעדכנו אותו באתר עצמו. ניתן ללחוץ על הכפתור המתאים במסגרת דף הרשת המסביר על קורס qa סילבוס של המכללה. מעבר לכך ניתן ליצור קשר עם צוות המכללה כדי לקבל מעבר לכל ספק את הסילבוס המתאים והייעודי למחזור לימודים ספציפי.

למה שואף קורס qa סילבוס?

קורס qa סילבוס במכללת איקום נועד ללמד נושאים שונים מתוך שאיפה לספק הכשרה מספקת בתחום QA. סילבוס שכזה כנראה יכלול עבודה עם דתה בייס, כלי בדיקה שונים עבור הווב ו/או המובייל, ניתוח מסמכי אפיון, פירוק מוצר, כתיבת תרחישי בדיקה, תיעוד באגים, ניתוח לוגים, סימולציות יישומיות וכן הלאה.

קורס qa סילבוס

מה ניתן להגיד על קורס qa סילבוס של מכללת איקום?

קורס qa סילבוס של מכללת איקום נמצא תחת ספק משרד הביטחון. במאגר תוכניות הלימוד של משרד החינוך. ויש לו אישור בינלאומי. הקורס שואף להעניק כלים לבדיקת תוכנה כאמור וכולל 12 מודולים שסביר שיופיעו בסילבוס. ביניהם: מבואות לקורס בדיקת תוכנה אונליין, בדיקות תוכנה בענן ובווב, SQL, פיתוח תוכנה על ידי ג'אווה, מתודולוגיות QA,  בדיקות תוכנה במובייל, כלים לבדיקות תוכנה אוטומטיות, תהליך פיתוח אוטומטי וכו'.

האם יהיה כתוב קורס qa סילבוס על הדגמות חיות?

יתרון נוסף עבור קורס QA… בין אם במכללת איקום או במקומות אחרים המאפשרים זאת… הוא היכולת לחזות, לצפות ולתעד מומחה QA המריץ בדיקות QA ופשוט עושה את שלו. אין זה בהכרח יופיע קורס qa סילבוס אך אולי כן יהיה רשום משהו על זה בסילבוס. ניתן לשאול את צוות המכללה אם יש בנמצא הדגמה חיה, ואם כן באיזו תדירות, כמות, איכות וכן הלאה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר