קריירה בהייטק

מרץ 2, 2022

אין תגובות

מי מבינכם שמעוניין ללמוד חינוך, רפואה או משפטים, כי אז מסלול לימודים במוסד אקדמי הוא מחויב המציאות בשבילכם. מאידך, למי שבוחר במסלול של קריירה בהייטק, אין כל הכרח בהשכלה פורמלית של כמה שנים מאוניברסיטה. מרבית המעסיקים בהייטק מתעניינים אך ורק בטיב הכישורים שלכם לייצר מוצרים, שיסייעו ללקוחות להכניס כסף לבית העסק. כמו כן, התקופה שייקח לכם לרכוש מיומנויות מתאימות ולקדם את קריירת ההייטק שלכם היא מאוד מופחתת מכל התקופה המתבקשת במסלול לימודים ארוך באוניברסיטה מסורתית. לצורך העניין, תבחנו את מכללת איקום. הסטודנטים שמסיימים אצלנו לימודי הייטק, מיד בתום הלימודים ניחנים בכל הכישורים הכי מבוקשים. הם כבר מוכנים ומזומנים מיד לצאת ולתור אחרי עבודה חדשה.

קריירה בהייטק

האם קריירה בהייטק מחייבת קוד לבוש ספציפי?

מרבית הענפים בשוק מחייבים את העובדים להתכתב בהצלחה עם קוד לבוש ספציפי. לצורך ההמחשה, נביא בפניכם מצבים קיימים בתעשייה. במידה ואתם עורכי דין, תצטרכו להצטייד במגוון של חליפות עסקים יוקרתיות, בליווי עניבות שמרניות. במידה ואתם בתחום הרפואה, תצטרכו ללבוש את מדי המרפאה או בית החולים. באם אתם עוסקים בתחום החינוך בבתי הספר, עליכם להתלבש באופן שמשדר סמכותיות ורשמיות. מאידך, בבחירה של קורסים בהייטק, באפשרותכם במרבית התרחישים להתלבש כאוות נפשכם. אתם יכולים פשוט להגיע למשרד עם נעלי ספורט או סניקרס, טי שרט וגי'נס. מה שמעניין את המעסיקים שלכם הוא העבודה שתייצרו, כאשר לא באמת חשוב להם מה הנכם לובשים לעבודה.

האם קריירה בהייטק יכולה להתבצע מכל מקום, ובלי התחייבות לשעות עבודה קונבנציונליות?

כאשר בוחרים בנתיב של קריירה בהייטק, מה שבאמת משמעותי בא לידי ביטוי בפיתוח מוצרים שמתכתבים בהצלחה עם המאוויים, הצרכים והדרישות של הלקוחות. ממש לא חייבים לנהל את הקריירה בהייטק בשעות העבודה הקונבנציונלית של תשע עד חמש אחרי הצהריים. לפעמים, בכלל לא תהיו חייבים להגיע באופן ישיר למקום העבודה שלכם. כל עוד אתם מצוידים במחשב שיש לו חיבור לאינטרנט חזק, וחומרה איכותית, באפשרותכם לבחור מאיפה לעבוד.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

אבטחת מידע שכר: מה אפשר לצפות?

תחום אבטחת המידע ממשיך להתפתח ולהיות מרכזי בעולם הטכנולוגי של היום. עם עליית האיומים הקיברנטיים והמתקפות על מערכות מידע, הביקוש למומחי אבטחת מידע נמצא בעלייה

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר