שכר אחראי אבטחת מידע

ינואר 7, 2024

אין תגובות

שכר אחראי אבטחת מידע, הוא מהיותר מתגמלים במשק. בשנה הראשונה אחראי אבטחת המידע יכול להרוויח כ- 14 אלף שקלים ויותר, שכר של חוקר סייבר שיעלה עם השנים ל- 20 אלף שקלים וגם יותר.

ממה מושפע שכר אחראי אבטחת מידע?

המשכורת של אחראי אבטחת המידע, מושפעת ראשית- מהתפקיד שלו. מה הוא עושה, מה הוא למד, למה הוא מומחה. שנית, כמובן מהמקצועיות שלו באופן אישי. ישנם אנשים שתלויות להם תעודות על הקיר, אבל הדיפלומה ראויה לקיר בלבד. הם עצמם לא זוכרים הרבה מהלימודים.

רוצים להרוויח יותר? תשקיעו

לכן, אנשים שרוצים להרוויח בטווח העליון של שכר אחראי אבטחת מידע, צריכים להשקיע רבות בהכשרתם, בזכירת החומר המקצועי, ובשמירה על רף מקצועיות גבוה במיוחד. ככל שיהיו מרוצים מהם יותר במקומות העבודה שלהם, כך הם יוכלו להשתמש ברזומה שלהם כקלף מיקוח, ולקבל משכורות גבוהות יותר.

מהם תחומי האחריות של איש המקצוע?

ישנם כמה תחומי אחריות הקשורים לאבטחת מידע, ונתונים לאחריותו של המומחה. למשל:

שכר אחראי אבטחת מידע
פיתוח וניהול מדיניות אבטחת מידע

מדיניות זו קובעת את כללי ההתנהגות בנושא אבטחת המידע, היא צריכה להיות ברורה, יישומית ומתעדכנת באופן קבוע.

ביצוע ניתוח סיכונים

ניתוח סיכונים, הוא תהליך שמטרתו להעריך את הסיכונים לארגון, מפני אירועי סייבר. ניתוח טוב, עוזר לארגון להתמקד באמצעי האבטחה החשובים ביותר.

ניהול אירועי אבטחת מידע

אירוע אבטחת מידע- אירוע סייבר- הוא כל אירוע המסכן את אבטחת המידע בחברה. האחראי צריך לזהות ולדווח על אירועים באופן מהיר ויעיל, ולתת המלצות ליישום מיידי.

לימודי אחראי אבטחת מידע

ללמוד להיות אחראי אבטחת מידע, את זה עושים באיקום. מכללת איקום מקפידה לעדכן לפי צורך (כמה פעמים בשנה) את הקורסים ללימוד הסייבר, על מנת שתצאו מומחים בתחומכם. שווה לבדוק איתנו.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר