שכר מפתח AI

ספטמבר 23, 2023

אין תגובות

שכר מפתח AI נקבע על פי מספר קריטריונים עיקריים: ניסיון מקצועי, רלוונטיות למוצר אותו החברה מפתחת, יכולת עבודה בצוות, סוג החברה שהוא עובד בה, מצב השוק ועוד אוסף גורמים משתנים בין חברה לחברה. אז מה צפי השכר?

משכורות חריגות לטובה

תחום ה-AI נחשב לתחום הבולט והמוביל מאז שפרץ לחיינו בסערה בשנה שעברה. כתוצאה מכך, כמעט כל חברה מבקשת לבנות לעצמה צוותי AI לעבודות ברמות מומחיות שונה, והביקוש לנשות ואנשי AI בשיא.
הדבר מתבטא כמובן גם בשכר המוצע על ידי החברות המובילות למועמדים שלדעתן יתאימו לעבוד אצלן, וניתן לראות כי השכר הממוצע בקרב העובדים בנישות הבינה המלאכותית עומד על כ-37,000 ₪ למפתחים, ועל כ-25,000 ₪ למפתחים מתחילים עם פחות משנתיים ניסיון.

שכר מפתח AI
איך ניתן להצטרף לתחום ולהצליח בו?

ראשית, מומלץ מאוד כן לקבל הכשרה בתחום ולא לנסות ללמוד אותו לבד, למרות שיש בודדים שאולי כן יצליחו לעשות זאת. יש לזכור שמדובר בתחום שמתפתח בקצב שיא, ושהשימוש בו נרחב הרבה יותר מ-ChatGPT שכולנו מכירים, ומגיע עד למחוזות של תכנות בעזרת AI, ויצירת כלים חדשים עם בינה מלאכותית.
כדי ללמוד אותו ביעילות, כדאי לבחור במסלול שיוכל לשלב אתכם במהירות בחברה כמה שיותר מוכרת. לשם כך כדאי ללמוד במוסד המסייע גם בהשמה, ורק לאחר שנחשפתם למידע אודות אחוזי ההצלחה של מרכז ההשמה שלו.
לבסוף, נסו לחבור במוסד עם זמן לימוד קצר יותר, כך שלא תצטרכו לבזבז 4 שנים על לימודי תואר שמרביתו לא ממש רלוונטי לתחום, ושבמקום זאת תוכלו להתחיל לצבור ניסיון מיידית בסיום קורס AI אונליין, שעדיף שייקח במקסימום שנה.

מכללת איקום

איקום היא המכללה החדשנית והמובילה בישראל למקצועות ההייטק והבינה המלאכותית, וניתן ללמוד בה קורס AI ממוקד להשתלבות מקצועית בהייטק. לראייה, 92% מהבוגרות והבוגרים נעזרו במרכז ההשמה למציאת עבודה בתעשיית ההייטק עם סיום הכשרתם.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר