שכר סייבר 2023 / 2024

נובמבר 30, 2023

אין תגובות

שכר סייבר 2023 / 2024 יכול להיות משימה מורכבת לחישוב, בשל התפקידים המגוונים בתחום. בנוסף, אבטחת הסייבר נעשתה דאגה משמעותית עבור ארגונים וחברות. לכן הביקוש למומחי סייבר זינק, מה שהוביל לניפוח משכורות, וחבילות העסקה מפתות לבעלי מומחיות בתחום.

חשוב לציין כי מדי שנה השכר מתעדכן לפי ביקושים והיצע.

חישוב משכורות אבטחת סייבר

כמו בכל מקצוע, כמה גורמים משפיעים על חישוב השכר:

ותק ומומחיות בתחום

לניסיון ומומחיות יש תפקיד מכריע, בקביעת שכרו של איש אבטחת הסייבר. ככל שיש יותר שנות ניסיון, ורקורד מוכח של הצלחה, כך המשכורת צפויה להיות גבוהה יותר. לימודי קורס סייבר התקפי יכולים לסייע למועמדים להשתלב בתחום אבטחת הסייבר ולקבל משכורות גבוהות.

השכלה וכישורים

רקע, השכלה וכישורים משפיעים גם הם על המשכורת. תואר ראשון או שני בתחום אבטחת הסייבר, מדעי המחשב, או תחום קרוב אחר, מספק לאנשים בסיס מוצק, של ידע תיאורטי ומעשי. תארים והסמכות, ותעודות מטעם מכללות מוכרות, כמו מכללת איקום- שמוסמכת על ידי משרד הביטחון, יכולות לשפר את המוניטין, ולהוביל את העובד למשכורות גבוהות יותר.

כמובן שגם תעודות כמו CISSP או CEH, מקבלות העדפה משמעותית מבחינת העסקה ומשכורת.

שכר סייבר 2023 / 2024

תפקיד ורמת אחריות

התפקיד והיקף האחריות, משפיעים משמעותית על השכר. ככל שהתפקיד ברמה גבוהה, כך הוא מגיע עם חבילת הטבות ומשכורת משתלמות.
תעשייה ומיקום
חברות הפועלות במגזרים מפוקחים, כמו תחום הפיננסים או הבריאות, עשויות להציע משכורות גבוהות יותר, על מנת למשוך כשרונות חזקים. למרבה הצער, לגורם הגיאוגרפי יש גם השפעה לא מעטה. בישראל יש פערים בין אזור המרכז לפריפריות, וברמה עולמית, יש הבדלים בין Valley Silicon למקומות קטנים יותר.

ביקוש והיצע

הביקוש לאנשי אבטחת הסייבר עולה כיום על ההיצע, לכן מחוזרים אנשי סייבר מקצועיים ומומחים. חשוב לבחור נכון את מקום ההכשרה, כדי לקבל את ההזדמנויות המשתלמות ביותר. קורס חוקרי סייבר הוא השקעה משתלמת עבור מי שמעוניין להשתלב בתחום אבטחת הסייבר ולהגדיל את אפשרויות התעסוקה שלו.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר