תואר סייבר תנאי קבלה

ספטמבר 21, 2023

אין תגובות

הדוד המליץ לכם על תואר ראשון סייבר ואבטחת מידע, ותנאי הקבלה התחילו להעסיק אתכם? חוששים מאוד מפסיכומטרי ולא מבינים איך זה עובד? לא מצליחים בכלל למצוא מידע על תואר בסייבר ולא מבינים למה? הגעתם למקום הנכון – הגיע הזמן לענות על כל השאלות בצורה מסודרת.

חמש השאלות שלא מפסיקים לשאול אותנו כשמתייעצים איתנו:

 

מה זה תואר בסייבר ואיפה לומדים אותו?

 

בקצרה: בישראל אין לימודים אקדמיים מסורתיים המקנים תואר בסייבר. כלומר, אין מוסד אקדמי שמלמד לימודי תואר ראשון בסייבר בדומה למשל ללימודי משפטים, ביולוגיה או חינוך.

אז מה כן יש?

 

במקומות הבודדים שכן מלמדים, יש בדרך כלל תואר במדעי המחשב עם התמחות בסייבר, או עם התמחות באבטחת מידע.

תואר סייבר תנאי קבלה

מה תנאי הקבלה?

 

בדרך כלל לימודים במוסד לימוד אקדמי מסורתי דורשים פסיכומטרי וממוצע בגרויות גבוה, אשר יחד יוצרים מה שנקרא "סכם", והוא זה שמגדיר את תנאי הקבלה בכל מקצוע. לרוב לימודים של מדעי המחשב דורשים סכם גבוה במיוחד, בגלל שיש ביקוש יחסית גבוה לתחום.

האם כדאי ללמוד מדעי המחשב?

 

בדרך כלל תנאי הקבלה בלימודי סייבר, או בלימודי מדעי המחשב כפי שיש לקרוא להם, דורשים סכם יחסית גבוה. היות ופסיכומטרי אפשר לעשות רק כל 3-4 חודשים, מועמדים רבים ניגשים לשניים או שלושה מבחנים לפני שהם בכלל מתחילים ללמוד, ואז ממתינים לאוקטובר לתחילת שנת הלימודים, ואז לומדים 4 שנים עד לקבלת התואר. כלומר, עוברות 4-5 שנים מהרגע שהחלטתם שאתם מעוניינים בתחום ועד לסיום הלימודים, אותם מסיימים ללא ניסיון מעשי.

אז מה האלטרנטיבה?

 

מכללת איקום חרטה על דגלה חדשנות אקדמית והפסקת בזבוז זמן לסטודנטים שלה. במכללה תוכלו ללמוד קורסים ממוקדים בסייבר ואבטחת מידע, קורסי סייבר ברשת שנבנו במיוחד על ידי נשות ואנשי מקצוע מהחברות המובילות במשק, במטרה לסיים את הלימודים תוך שנה אחת בלבד, וכך לנצל את הארבע-חמש שנים הבאות לצבירת ניסיון משמעותי בתחום.
גם אתם מוזמנים להתייעץ ולקבל תשובה לכל שאלה.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר