תואר שני אבטחת מידע

ינואר 7, 2024

אין תגובות

תואר שני אבטחת מידע, זהו תואר שני בסייבר. קיים מחסור חמור בעובדי סייבר מקצועיים. ההערכות הן שעד סוף העשור, המחסור יגיע לאלפי עובדים. מכיוון שהגנה על מידע בתשתית הטכנולוגית בעלת חשיבות במרחב העסקי, ובמרחב המדיני- ביטחוני, לכן הענף נחשב לבטוח ומתגמל במיוחד.

מה לומדים במסגרת תואר שני אבטחת מידע?

בתואר השני בסייבר, רוכשים הסטודנטים כלים מתקדמים בתחום הסייבר, ומיומנויות בלוחמת סייבר- שהיא החלק האקטיבי של עולם אבטחת המידע. נלמדים תהליכי זיהוי של האקינג ונוזקות, אבטחת רשתות תקשורת ותוכנה, וכמובן גם קריפטוגרפיה, הגנת הפרטיות, ומניעה של זליגת מידע רגיש ארגוני- עסקי או מדיני.

במה מתמקדים לימודי תואר שני?

בתואר השני מתמקדים באתגרים עדכניים, בתעשיות ההייטק והעסקים. נרכש ידע רב על תהליכים וכלים, שיעזרו לייעל את מערכות הגנת המידע, בתחומים רבים. למשל הייטק, ביטחון ומודיעין, וכן במגזר הפרטי. במסגרת הלימודים, נבחנים פתרונות מתקדמים, המתאימים לאיומיים אופייניים בכל ארגון או מערכת. כך הידע המקיף, מאפשר לבוגרי התכנית לספק מענה מושלם למעסיקיהם.

תואר שני אבטחת מידע
כמה זמן נמשכים הלימודים לתואר שני?

בכל מכללה, ישנן תכניות אחרות בנוגע ללימודי התואר השני בסייבר. על פי רוב מדובר על שנתיים עד שלוש שנים. אך ישנם מקומות המספקים לימודים מרוכזים כדי לסיים תוך שנה וחצי. חשוב לציין כי במקרים אלו, נערכים לימודים גם בחודשי הקיץ.

תנאי קבלה

תואר שני אבטחת מידע, מחייב סיום ללימודי אבטחת מידע תואר ראשון, בממוצע ציונים גבוה מספיק. כמו כן, התואר הראשון צריך להיות באחד מן המקצועות הטכנולוגיים, כמו מדעי המחשב, הנדסת תוכנה ועוד. בכל מכללה, ישנן דרישות שונות מעט, וחשוב לברר מהן.

מכללת איקום מציעה לכם את הקורס אבטחת מידע וסייבר התקפי המקצועי והמתקדם ביותר, ומקפידה על התעדכנות ללא הרף, כדי לספק לכם את הלימודים הטובים ביותר בתחום.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר