תואר שני אבטחת מידע

ינואר 7, 2024

אין תגובות

תואר שני אבטחת מידע, זהו תואר שני בסייבר. קיים מחסור חמור בעובדי סייבר מקצועיים. ההערכות הן שעד סוף העשור, המחסור יגיע לאלפי עובדים. מכיוון שהגנה על מידע בתשתית הטכנולוגית בעלת חשיבות במרחב העסקי, ובמרחב המדיני- ביטחוני, לכן הענף נחשב לבטוח ומתגמל במיוחד.

מה לומדים במסגרת תואר שני אבטחת מידע?

בתואר השני בסייבר, רוכשים הסטודנטים כלים מתקדמים בתחום הסייבר, ומיומנויות בלוחמת סייבר- שהיא החלק האקטיבי של עולם אבטחת המידע. נלמדים תהליכי זיהוי של האקינג ונוזקות, אבטחת רשתות תקשורת ותוכנה, וכמובן גם קריפטוגרפיה, הגנת הפרטיות, ומניעה של זליגת מידע רגיש ארגוני- עסקי או מדיני.

במה מתמקדים לימודי תואר שני?

בתואר השני מתמקדים באתגרים עדכניים, בתעשיות ההייטק והעסקים. נרכש ידע רב על תהליכים וכלים, שיעזרו לייעל את מערכות הגנת המידע, בתחומים רבים. למשל הייטק, ביטחון ומודיעין, וכן במגזר הפרטי. במסגרת הלימודים, נבחנים פתרונות מתקדמים, המתאימים לאיומיים אופייניים בכל ארגון או מערכת. כך הידע המקיף, מאפשר לבוגרי התכנית לספק מענה מושלם למעסיקיהם.

תואר שני אבטחת מידע
כמה זמן נמשכים הלימודים לתואר שני?

בכל מכללה, ישנן תכניות אחרות בנוגע ללימודי התואר השני בסייבר. על פי רוב מדובר על שנתיים עד שלוש שנים. אך ישנם מקומות המספקים לימודים מרוכזים כדי לסיים תוך שנה וחצי. חשוב לציין כי במקרים אלו, נערכים לימודים גם בחודשי הקיץ.

תנאי קבלה

תואר שני אבטחת מידע, מחייב סיום ללימודי אבטחת מידע תואר ראשון, בממוצע ציונים גבוה מספיק. כמו כן, התואר הראשון צריך להיות באחד מן המקצועות הטכנולוגיים, כמו מדעי המחשב, הנדסת תוכנה ועוד. בכל מכללה, ישנן דרישות שונות מעט, וחשוב לברר מהן.

מכללת איקום מציעה לכם את הקורס אבטחת מידע וסייבר התקפי המקצועי והמתקדם ביותר, ומקפידה על התעדכנות ללא הרף, כדי לספק לכם את הלימודים הטובים ביותר בתחום.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס cyber

קורס cyber

בעידן הדיגיטלי של היום, תחום הסייבר הפך לאחד התחומים החשובים והנדרשים ביותר. היכולות להתמודד עם איומי סייבר ולספק פתרונות לאבטחת מידע הם כישורים קריטיים בעולם

קרא עוד
קורס סייבר בסיסי

קורס סייבר בסיסי

בעידן הדיגיטלי של היום, הצורך באבטחת מידע והגנה על מערכות מחשוב הולך וגדל. כל חברה או ארגון, קטן כגדול, מתמודד עם איומי סייבר מגוונים ומורכבים.

קרא עוד
קורס ארכיטקט סייבר

קורס ארכיטקט סייבר

עם עליית איומי הסייבר המתקדמים והצורך ההולך וגובר בהגנה על מידע רגיש, תפקידו של ארכיטקט סייבר נעשה קריטי יותר מאי פעם. קורס ארכיטקט סייבר מציע

קרא עוד
קורס הייטק מקצועות

קורס סייבר מקצועות

עולם הסייבר מתפתח במהירות ונעשה חשוב יותר ויותר במאה ה-21. עם עליית איומי הסייבר והצורך בהגנה על מידע רגיש, קורסי סייבר הפכו למבוקשים ביותר. קורסים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר