תואר שני בסייבר

מרץ 22, 2023

אין תגובות

ניתן ללמוד תואר שני בסייבר כחלק מלימודי תואר שני במדעי המחשב, מערכות מידע או יחד עם תואר שני במנהל עסקים. סטודנטים שסיימו בהצלחה את לימודי התואר מקבלים תואר שני M.Sc. או MBA, תלוי באיזה מהמסלולים הם למדו.

מה לומדים בתואר שני בסייבר?

במהלך התואר השני בלימודי אבטחת מידע וסייבר לומדים על כלים מתקדמים וטכנולוגיות חדשניות בתחום, ורוכשים מיומנויות של לוחמת סייבר. בנוסף, כחלק מהתואר השני, כל סטודנט חייב לעשות תזה מחקרית בהנחייה של מרצה. הצעת המחקר יכולה להיות, בין היתר, באחד התחומים הבאים: זיהוי קוד עוין ופוגעני, קריפטוגרפיה, זיהוי אנומליות, התאוששות אוטומטית, ניתוח רשתות חברתיות ועוד.

תנאי קבלה ללימודי תואר שני בסייבר

בקורס סייבר תנאי הקבלה משתנים לפי המסלול בו אתם מתכננים ללמוד. אם אתם לומדים תואר שני במדעי המחשב, תצטרכו תואר ראשון במקצוע כמותי כמו מדעי המחשב או מתמטיקה. מצד שני, אם אתם מתכננים לבחור במסלול המשלב תואר שני במנהל עסקים, אתם יכולים להתקבל גם עם תואר ראשון במנהל עסקים או כלכלה. בכל מקרה, תצטרכו ממוצע ציונים גבוה בתואר הראשון כדי להתקבל לתואר שני בסייבר, בדרך כלל 80 ומעלה.

תואר שני בסייבר
למי מתאים ללמוד תואר שני בסייבר?

להבדיל מתואר ראשון שמכשיר סטודנטים ללא רקע קודם לעבוד בתחום, תואר שני מיועד למי שכבר עוסק בתחום ורוצה להעמיק את הידע שלו. בכל אופן, כדי למצוא עבודה בהייטק בתחום הסייבר ואבטחת המידע, אתם יכולים גם להסתפק בתואר ראשון או בקורס מקצועי מקיף.

אם אתם לא רוצים ללמוד תואר אקדמי אבל כן רוצים לעבוד בתחום, אתם יכולים ללמוד קורס סייבר התקפי מקיף במכללת איקום ולרכוש את כל הידע הנדרש בשביל לעבוד. מערכי הלימודים של מכללת איקום כוללים אנשי מקצוע מובילים, הרצאות מרתקות והזדמנות ממשית לצבור ידע וניסיון בעלי ערך.

הבית של מקצועות האונליין והייטק

הכתבות שלנו

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין

קורס סייבר למפתחים אונליין- מאפשר למפתחים לשאת באחריות הולכת וגדלה, להגן על היישומים והמערכות שהם מפתחים, מפני התקפות סייבר. קורס סייבר און ליין נועד לספק

קרא עוד
קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות

קורס פיתוח תוכנה ואפליקציות, עומד בחזית עיצוב הנוף הדיגיטלי. מפתחים שאפתנים וחובבי טכנולוגיה היוצאים לקורס פיתוח תוכנה, מוכנים לפתוח עולם של אפשרויות, שבו יצירתיות פוגשת

קרא עוד
קורס סייבר מומלץ

קורס סייבר אונליין מומלץ

קורס סייבר למתחילים אונליין מומלץ- בחירה של קורס כזה, כרוכה בהתחשבות בכמה גורמים מרכזיים, כדי להבטיח שהקורס עומד ביעדי הלמידה שלכם, ומתיישר עם הסטנדרטים הנוכחיים

קרא עוד

עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירת למייל שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אלייך:  רגע! קבלו 10% הנחה כבר עכשיו

  רוצים לקבל הנחה לקורסי הייטק המשולבים והפרקטיים שלנו?
  השאירו פרטים למטה עם המילה "איקום "…   logo e png

   להרשמה מלאו את הטופס
    רוצה לראות עוד מהקורסים?

    צור איתנו קשר